Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Kam na bike

Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: 3000 km gravelu cez Rakúsko

Cyklotrasa vedúca od Neziderského po Bodamské jazero. Cesta je cieľom a limitom je len vaša vlastná fyzická kondícia. Toto je cyklistická dovolenka po rakúsky.
Biker
Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: 3000 km gravelu cez Rakúsko

Foto: ©Wörthersee Tourismus GmbH/Christian Riedel

Rakúske cyklocesty za pôžitkami si dokonale užijete: Môžete sa tešiť na vynikajúco vybudovanú sieť cyklochodníkov, útulné ubytovanie a historické pamiatky popri trase.

Vysadnite na bicykel a vyberte sa v pohodovom tempe na cestu popri riekach, vinohradoch a cez malebné dediny. Rakúsko ponúka niekoľko stoviek kilometrov cyklotrás plných pôžitkov v rovinatom i kopcovitom teréne, ktoré môžete zdolávať aj na elektrobicykli.

Najkrajšie je, samozrejme, spoznávať zaujímavosti krajiny spoločne, pričom o ubytovanie pri cykloceste nie je núdza. Rakúsko je ideálne miesto, kde svojich priateľov môžete sledovať aj offline. Pretože taká je cyklistika za pôžitkami po rakúsky.

Všetko o dovolenke na bicykli v Rakúsku sa dozviete na: austria.info/cyklistika.

3000 km gravelu cez Rakúsko

Cyklotrasa vedúca od Neziderského po Bodamské jazero. Cesta je cieľom a limitom je len vaša vlastná fyzická kondícia. Toto je cyklistická dovolenka po rakúsky.

Gravel sa považuje za najnovší trend v cyklistike a spája to najlepšie z oboch svetov – jazda po prírodnom povrchu sa strieda s jazdou po asfalte. Gravel zaručuje komfort na oboch povrchoch.

Trasa cez Rakúsko pokrýva širokú škálu úsekov ciest s jedinečnou kulisou krajiny mimo známych a rušných cestičiek. Vedie cez osem spolkových krajín Rakúska, stúpa do hôr, prechádza lesmi a krásnymi dedinami, okolo jazier a pozdĺž miest a riek.

Aj okrem idylických krajiniek ponúka Rakúsko všetko, čo motivuje gravel cyklistov šliapať do pedálov rýchlejšie: útulné ubytovacie zariadenia prispôsobené potrebám ich cyklistických hostí a regionálne špeciality, na ktoré si po ceste nájdite čas – stojí to za to!

Aktuality

Včera 17:18 SRAM vyvinuli pohon Eagle Powertrain, ktorý udáva nový trend automatického radenia.

Motor od spoločnosti Brose je skombinovaný s technológiou Eagle Transmission a umožňuje automatické radenie.

Včera 11:21 Tím Jumbo-Visma potvrdil, že súhlasí s odchodom Primoža Rogliča.

Aj keď ešte počas Vuelty hovoril šéf tímu Richard Plugge, že „prestup Primoža Rogliča neprichádza do úvahy“, situácia sa zmenila, vzhľadom na čoraz reálnejšie zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step. (Het Nieuwsblad)

Včera 11:21 Veľká fotogaléria: Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón objektívom Maxa Čistého.

Máme tu pre vás ďalšiu fotogalériu z víkendového Kaktus Bike Bratislavského MTB maratónu, tentokrát od mladého fotografa Maxa Čistého.

Včera 11:00 Specialized má byť sponzorom pre bicykle v zlúčenom tíme Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step.

Začiatkom tohto týždňa sa v Brede konalo stretnutie medzi výkonným predstaviteľom Jumbo-Visma a delegáciou zo Specializedu. (HLN)

Včera 10:44 Odíde Primož Roglič z Jumbo-Visma? Záujem majú Ineos, Lidl-Trek, Bahrain aj Movistar.

Zlúčenie tímov Jumbo-Visma a Soudal Quick-Step je čoraz reálnejšie, čo znamená aj pravdepodobnejší odchod Primoža Rogliča z tímu. (GCN)

Zavrieť reklamu