260
Biker

Na prvý pohľad vyzerá skôr ako softshellová bunda, no v skutočnosti vás trojvrstvová látka ochráni pred všetkými živlami. Je zároveň výnimočne flexibilná a na tele pôsobí skôr ako hrubší dres.

Strih vďaka dlhému a štíhlemu torzu a tvarovaným rukávom nijako neobmedzuje v pohybe a pri jazde je neuveriteľne pohodlný. Bunda pritom nevyzerá zle ani mimo biku. Manžety sú predĺžené a vnútri majú ešte jeden pár elastických manžiet.

V náprsnom vrecku je handrička na okuliare. Pod kapucňu sa zmestí aj helma. Nedá sa síce stiahnuť, no aj tak na mieste drží veľmi dobre. Pod pazuchami sú vetracie otvory, no už látka sama osebe dýcha veľmi dobre aj pri energickej jazde.

Vaše komentáre

Včera 14:26 Video: Lyžiar a lyžiarka preskočili cez Tadeja Pogačara pred cieľom kráľovskej etapy Giro d’Italia.

Súrodenci Flora a Miro Tabanelli preleteli ponad Pogačarom tesne pred vrcholom stúpania Mottolino, kde sa Slovinec tešil už zo štvrtého etapového víťazstva na Gire.

Včera 10:48 Video: Julian Alaphilippe daroval Mircovi Maestrimu dres z víťaznej etapy na Giro d’Italia.

Alaphilippe vyhral dvanástu etapu po 130 km v úniku a 11-kilometrovom sóle, pričom veľkú časť trasy prešiel v úniku len vo dvojici s Talianom Mircom Maestrim, a práve vďaka nemu dokázal ušetriť dostatok síl na záverečný víťazný útok.

Včera 10:22 Michael Kolář: Preteky ma už netrápia. Jazdím pre radosť, baví ma zdokonaľovať sa.

Manažér slovenského enduro tímu OKOEVERYWHERE a bývalý profesionálny cestný cyklista chce odovzdať svoje skúsenosti svojim zverencom a mladšej generácii.

Včera 09:30 Demi Vollering vyhrala dve zo štyroch etáp aj celkovú klasifikáciu pretekov Okolo Burgosu.

27-ročná Holanďanka pokračuje v skvelých výkonoch a po víťazstve celkového hodnotenia pretekov Vuelta España Femenina a Okolo Baskicka, si pripísala ďalšiu výhru na pretekoch Okolo Burgosu.

Včera 09:16 Sam Bennett vyhral štyri etapy aj celkové hodnotenie na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Okrem dvoch víťazstiev bol Bennett raz druhý a raz tretí. Na druhom mieste skončil celkovo len 22-ročný Francúz Paul Penhoët a tretí bol o rok starší Belgičan Jenno Berckmoes.