Tesla predstavila svoj prvý bicykel, fanúšikov však môže sklamať.
Automobilka vstúpila do sveta bicyklov detským odrážadlom s ľahkým horčíkovým rámom, ktorého konštrukcia sa dokáže prispôsobiť rastúcemu dieťaťu.
Najnovšie aktuality
Holandský šprintér podpísal zmluvu do konca sezóny 2027 a v novom tíme sa pokúsi o návrat medzi najrýchlejších cyklistov pelotónu. Dátum jeho prvých pretekov zatiaľ nie je známy.
Po náročnej gravelovej previerke na domácich cestách ho čaká krátka časovka v Monaku, na ktorú sa cielene pripravoval počas posledných týždňov.
Slovinský cyklista sa po zrážke s autom cíti lepšie, no až priebeh pretekov ukáže, v akej forme bude po takmer dvojmesačnej pauze od pretekov.
Dánsky cyklista sa po páde na Tour de France nedokáže včas vrátiť do vrcholnej formy a namiesto majstrovstiev sveta sa sústredí na prípravu na ďalšiu sezónu.
19-ročný Francúz chce po štvrtom mieste pri premiére na Tour de France pokračovať v napredovaní a postupne sa priblížiť k Tadejovi Pogačarovi.
Čítať ďalej

Fabio Jakobsen prestúpil do Visma-Lease a Bike. Holandský tím verí, že znovu môže vyhrávať šprinty

Kŕče ho pripravili o belgický titul v graveli, Wout van Aert už mieri za červeným dresom na Vuelte

Primož Roglič by mal odštartovať na Vuelte, ale o červený dres asi bojovať nebude

Jonas Vingegaard už v sezóne 2026 nebude pretekať, stále sa zotavuje z pádu na Tour de France

Paul Seixas ukončil špekulácie o prestupe. O svojej budúcnosti má jasno a chystá sa na majstrovstvá sveta





