Ella Conolly vyhrala v La Thuile a upevnila si vedenie vo Svetovom pohári.
Britská enduro pretekárka získala už druhé víťazstvo v sezóne. Po výbornom úvode si udržala vedenie až do cieľa a Mélanie Pugin zdolala o sedem sekúnd.
Najnovšie aktuality
Pri extrémnych horúčavách musia byť jazdci skutočne kreatívni, aby sa ich telá neprehriali.
Britská enduro pretekárka získala už druhé víťazstvo v sezóne. Po výbornom úvode si udržala vedenie až do cieľa a Mélanie Pugin zdolala o sedem sekúnd.
Mads Pedersen predviedol po 178 km v úniku dominantný šprint a zúžitkoval obrovskú pomoc českého majstra Mathiasa Vaceka a amerického šampióna Quinna Simmonsa, ktorí mu celú etapu pomáhali.
Po štyroch náročných dňoch sa očakáva pokojnejší deň a dojazd v hromadnom šprinte.
Dánsky pretekár po dominantnom tímovom výkone Lidl-Trek priznal, že triumf vo Foix mal pre neho aj osobný význam.
Čítať ďalej

VIDEO | Pogačar sa oblieval vo vani, Campenaerts si napchal ľad pod dres aj do nohavíc. Aj takto sa jazdci ochladzujú na Tour de France

Ella Conolly vyhrala v La Thuile a upevnila si vedenie vo Svetovom pohári

FOTOGALÉRIA | Najlepšie momenty 4. etapy Tour de France 2026

Ako sledovať naživo piatu etapu Tour de France 2026 a kto sú najväčší favoriti?

„Hovorili, že som už odpísaný.“ Mads Pedersen umlčal kritikov dominantným víťazstvom na Tour de France




