Biker.sk

ANTIBAKTERIÁLNY SPREJ K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 15,90€!
Novinky

„Les nie je ihrisko,“ napísal jeden z komentujúcich na incident lesníka s Adamom Rojčekom

"Je to životný priestor pre nás všetkých," doplnil v ďalšom komentári pán Milan, ktorý sa vyjadroval k vyhrážkam lesníka Jána Slavkovského slovenskému majstrovi v zjazde.
Martin Sarvaš

Je veľmi smutné, že sa na Slovensku stále nájde človek, ktorý sa dokáže vyhrážať zastrelením cyklistovi.

Ján Slavkovský sa na Facebooku vyhrážal slovenskému majstrovi v zjazde Adamovi Rojčekovi slovami: „Máš šťastie, že pod dorčinou som nemal svoju fujaru .30-06, to by si už nerozchodil.“

O celom incidente sa snažíme zistiť viac informácií a požiadali sme o vyjadrenie Lesy Slovenskej republiky i Slovenský poľovnícky zväz. Nové informácie vám prinesieme na našom webe.

Prečítajte si tiež

„Les nie je ihrisko“

Bohužiaľ sa zjavne nájdu ľudia, ktorí si takéto konanie budú zastávať. Konkrétne pán Milan napísal v komentári na facebooku pod článok o spomínanom incidente: „Les nie je ihrisko“.

Screenshot z komentáru pána Milana (nájdete ho v diskusii pod týmto článkom):

Za tento výrok ho mnohí ďalší komentujúci doslova zlynčovali a dali mu veľmi jasne najavo nesúhlas s jeho výrokom. Hneď prvá odpoveď bola veľmi výstižná – „Ani streľnica.“

Pán Milan si však za svojim stojí a v ďalšom komentári napísal: „Je to životný priestor pre nás všetkých.“ Tento jeho výrok je síce pravda, avšak pod pojmom „všetci“ si zjavne predstavuje všetkých, okrem cyklistov.

Prečítajte si tiež

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu