Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Martin Knapec sa pri tréningu s Petrom Saganom stretol s Van der Poelom aj Pidcockom

Slovenský enduro pretekár a reprezentant v kategórii e-MTB Martin Knapec asistoval pri tréningoch Petrovi Saganovi, ktorý štartuje v disciplíne XCO.
Martin Sarvaš

Slovenský enduro pretekár a reprezentant v kategórii e-MTB Martin Knapec absolvoval na trati v Glentress Forest prvé tréningy.

Knapec asistoval pri tréningoch aj Petrovi Saganovi, ktorý štartuje v disciplíne XCO a môže získať potrebné body, ktoré potrebuje pre účasť na Olympiáde.

Počas tréningov sa Martin Knapec stretol aj s čerstvým majstrom sveta v cestnej cyklistike Mathieu van der Poelom či olympijským šampiónom v horskej cyklistike Tomom Pidcockom.

Preteky v horskej cyklistike na elektrobicykloch štartujú v stredu 9. augusta o 16:00 hod a priamy prenos môžete sledovať cez online platformu Eurosportu alebo v televízii na stanici Eurosport 2.

Van der Poel aj Pidcock budú pretekať spolu s Petrom Saganom v sobotu 12. augusta na pretekoch cross-country XCO.

Aktuality

18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

Včera 19:51 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

Včera 17:25 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

Včera 17:16 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

Včera 17:00 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu