Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Novinky

Martin Knapec sa pri tréningu s Petrom Saganom stretol s Van der Poelom aj Pidcockom

Slovenský enduro pretekár a reprezentant v kategórii e-MTB Martin Knapec asistoval pri tréningoch Petrovi Saganovi, ktorý štartuje v disciplíne XCO.
Martin Sarvaš

Slovenský enduro pretekár a reprezentant v kategórii e-MTB Martin Knapec absolvoval na trati v Glentress Forest prvé tréningy.

Knapec asistoval pri tréningoch aj Petrovi Saganovi, ktorý štartuje v disciplíne XCO a môže získať potrebné body, ktoré potrebuje pre účasť na Olympiáde.

Počas tréningov sa Martin Knapec stretol aj s čerstvým majstrom sveta v cestnej cyklistike Mathieu van der Poelom či olympijským šampiónom v horskej cyklistike Tomom Pidcockom.

Preteky v horskej cyklistike na elektrobicykloch štartujú v stredu 9. augusta o 16:00 hod a priamy prenos môžete sledovať cez online platformu Eurosportu alebo v televízii na stanici Eurosport 2.

Van der Poel aj Pidcock budú pretekať spolu s Petrom Saganom v sobotu 12. augusta na pretekoch cross-country XCO.

Aktuality

Včera 15:56 Nová Merida One-Sixty FR kombinuje 180 mm zdvih s mullet kolesami.

Bicykel určený primárne na zábavu v bikeparku a na tých najdrsnejších enduro trailoch má odolné komponenty a priaznivý pomer cena/výkon.

Včera 13:01 Kvíz: Viete, čo robia v skutočnosti sponzori najväčších cyklistických tímov?

Ich mená poznáme všetci takmer naspamäť, ale viete, čo vlastne znamenajú a čomu sa venujú sponzori najväčších cyklistických tímov? Niektoré odpovede vás určite prekvapia a asi aj pobavia, keďže veľká väčšina sponzorov nemá s bicyklovým priemyslom nič spoločné.

Včera 12:02 Video: Elitní XC pretekári testovali cez víkend olympijskú trať v Paríži.

Sobota slúžila na zoznámenie sa s traťou a v nedeľu sa jazdci pustili do pretekania. Víkend mal organizátorom priniesť množstvo údajov a spätnú väzbu o trati a zázemí pretekov, ktoré bude počas olympiády čeliť náporu ľudí.

Včera 09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

Včera 09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Zavrieť reklamu