Biker.sk

Tlačové správy

Nestrať sezónu a pritom ebajkuj za výhodnejšie ceny

Už ste ho skúsili a páči sa vám to? Čakáte však na niečo, čo vás nakopne, aby ste sa definitívne rozhodli? Tak teraz je presne ten správny čas – Výhodný August.
Biker

Najlepšia cena v roku

Existujú dlhoroční cyklisti, znalí čo sa deje na trhu počas roka a čakajú práve na august. Lebo v auguste ešte stíhate celkom veľa zo sezóny, ale už chytáte výhody znížených cien. Čím skôr, tým viac ešte stíhate svoje leto.

Zvýhodnené ceny sa týkajú všetkých značiek v bratislavskom a košickom centre ebajk® – Svete elektrobicyklov: Haibike, Ghost, Winora, Sinus, Apache. Ide o modely roku 2017, na sklade máme dokonca posledných pár kusov z roku 2016, ktoré majú zvýhodnenia ešte väčšie. Rozdiely medzi rokmi sú iba minimálne a na úrovni dizajnu. Svoju pôvodnú cenu si kvôli výnimočnosti necháva iba francúzska značka Mustache.

Haibike 2016, Dolomity.

Nestraťte bikerskú sezónu

Kým v júli sa každý ponáhľa za morom, druhú polovicu leta si môžete užiť na cyklochodníkoch v rôznych kopcoch Slovenska. Preto ebajk® prichádza s ponukou zvýhodneného nákupu takto zavčasu. Na jeseň je síce kúpa bicykla rovnako skvelá vzľadom k cene, ale už je spojená so stratou sezóny, ktorá je aj tak krátka. To potvrdí každý ebajker.

K tomu aj bonusy

Z ebajku® každý zákazník odchádza ešte s niečim navyše. Bonusy, ktorými obdarúvame našich zákazníkov stále platia. O doplnky, niektoré komponenty či cyklooblečenie u nás nie je núdza. Doservisujeme doplnky, pomôžeme s módnym výberom funkčných tričiek, dresov, cyklonohavíc, topánok či prilieb. A keď už kupujete kvalitný ebajk, musí byť k tomu kvalitný a odborný servis, ktorý má rozhodne vplyv na celkovú cenu nákladov počas životnosti bicykla. S predajcom si totiž volíte aj služby. U nás ich máte garantované a s certifikátmi priamo od výrobcov.

Výhodný August je príležitosť, ktorá bude mať obdobu až o rok. Nestraťte teda sezónu a príďte sa pozrieť na našu ponuku.

 

Nestrať sezónu a pritom ebajkuj za výhodnejšie ceny.

Viac na ebajk.sk, kde nájdete niektoré zvýhodnenia. Ešte ďalšie získate až na predajni.

Náš Facebook