Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Plášť Vredestein Superpasso TLR

Matúš Bušík
Plášť Vredestein Superpasso TLR

Superpasso je vysoko-výkonná všestranná pneumatika. Základná konštrukcia má TPI 150, čo prináša pružnosť, nízky valivý odpor a vysoký komfort pri jazde.

Technológia TriComp – kombinácia troch zmesí gumy, poskytuje istotu, ktorú môžete očakávať od prémiovej pneumatiky: rovnomerné opotrebovanie, rýchle prejazdy zákrutami, silná ochrana proti defektu a maximálna priľnavosť za mokra a sucha.

TLR – TubelessReady prevedenie, umožňuje montáž bez duše v kombinácii s latexovým tmelom. Čo znižuje valivý odpor, a umožňuje jazdiť nižšie tlaky a šetrí cca 20 g na koleso.

Integrovaná vrstva Sportex Protection Layer (SPL), výrazne znižuje riziko defektu.

Indikátor opotrebovania (TWI), vám pomôže rozpoznať, kedy je pneumatiku potrebné vymeniť.

Pneumatika Vredestein Superpasso je navrhnutá tak, aby zodpovedala najnovším širším profilom ráfikov (19 mm), čím sa zaisťuje realistická šírka pneumatiky, takže vždy viete, či sa pneumatika hodí k vášmu rámu.

Superpasso je dostupná v šírkach 25, 28, 32 mm.

Cena: 69,95€

www.skprofibike.sk

Aktuality

10:50 Detaily kráľovskej 15. etapy Giro d’Italia 2024: Dĺžka, prevýšenie a najväčší favoriti.

S dĺžkou 222 km a prevýšením 5724 metrov ide nielen o najťažšiu vrchársku etapu, ale aj najdlhšiu etapu na tohtoročnom Gire.

Včera 18:03 Sam Bennett dosiahol etapový hetrik na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Bennett si pripísal v piatej etape už tretie etapové víťazstvo na francúzskych pretekoch Štyri dni Dunkerque a aj naďalej je lídrom celkovej klasifikácie. Druhý skončil Paul Penhoët a tretí finišoval Jenno Berckmoes.

Včera 17:48 Filippo Ganna konečne porazil Pogačara a vyhral časovku na Giro d’Italia s priemernou rýchlosťou 53,4 km/h.

Tadej Pogačar mal druhý najlepší čas a na treťom mieste skončil Gannov tímový kolega z Ineosu Thymen Arensman. V celkovej klasifikácii sa Geraint Thomas posunul na druhé miesto pred Daniela Martineza.

17.05.2024 Simona Kuchyňková po skvelom výkone vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Poľsku.

Len pred pár dňami sa Kuchyňková tešila z tretieho miesta v úvodnom kole Svetového pohára v endure vo Finale Ligure, no v Poľsku svoje súperky porazila a v kategórii do 21 rokov bola najrýchlejšia.

17.05.2024 22-ročný Belgičan takmer prišiel o výhru kvôli predčasnej oslave na pretekoch Štyri dni Dunkerque.

Fotofiniš štvrtej etapy nakoniec ukázal, že Warre Vangheluwe bol na cieľovej čiare o pár milimetrov skôr ako víťaz predošlých dvoch etáp a priebežný líder celkovej klasifikácie Sam Bennett. Mladý Belgičan dosiahol svoje prvé profesionálne víťazstvo.

Zavrieť reklamu