Americká značka Outdoor Research vyrába oblečenie na outdoorové aktivity. Novinkou v ich portfóliu pre rok 2024 je cyklistické oblečenie.

Cyklistická kolekcia americkej značky Outdoor Research, zatiaľ nebola predstavená.

Jazdci Georgia Astle a Bas van Steenbergen však uverejnili na svojich sociálnych sieťach príspevky, v ktorých uvádzajú, že v naseldujúcej sezóne si budú obliekať práve túto značku.

Kolekcia s názvom Freewheel MTB bude odhalená na jar v tomto roku.

Georgia Astle na svojom Instagrame napísala: „Som nadšená, že budem súčasťou nového počinu Outdoor Research a pripojím sa k ich tímu. Sleudjte nás!“

Bas van Steenbergen sa k svojej akvizícii do Outdoor Research vyjadril: „S nadšením oznamujem, že budem jazdiť v oblečení Outdoor Research! Cítim sa skvelo, že môžem byť súčasťou spoločnosti, ktorá je odhodlaná vyrábať vysokokvalitné vybavenie. Keďže som poznal odkaz značky, nebolo nad čím premýšľať! Čaká nás množstvo skvelých projektov a kvalitného nového vybavenia!“

Včera 17:40 Pogačar útočil na šprintérov, ale napokon bol v tretej etape Giro d’Italia najrýchlejší Tim Merlier.

Merlier zvíťazil v hromadnom šprinte pred Jonathanom Milanom a Biniamom Girmayom.

Včera 15:02 Skvelú formu v úvode sezóny potvrdil Denis Kohút, ktorý vyhral prvé kolo Slovenského pohára v zjazde na Košútke.

Prvý pretekársky víkend majú za sebou aj slovenskí zjazdári. V bikeparku Košútka neďaleko Hriňovej sa cez víkend odjazdilo prvé kolo slovenského pohára v zjazde. V ženskej kategórii bola najrýchlejšou pretekárkou Vanesa Petrovská.

Včera 12:37 Fotogaléria: Najlepšie zábery z prvého kola Svetového pohára v zjazde v škótskom Fort William.

Preteky vyhrali úradujúci víťazi svetového pohára z roku 2023 Vali Höll a Loic Bruni.

Včera 12:19 Vali Höll a Loic Bruni zahájili sezónu svetového pohára v zjazde víťazstvom na trati vo Fort William.

Víťazi celkového hodnotenia svetového pohára v roku 2023 Vali Höll a Loic Bruni vstúpili do zjazdovej sezóny víťazne na tradičnej trati v škótskom Fort William. Zatiaľ čo v ženskej elitnej kategórii to bol tesný súboj, Bruni deklasoval konkurenciu takmer o 2 sekundy.

Včera 10:33 Držať tempo s Tadejom Pogačarom sa nevyplatí. Ben O’Connor to skúsil a doplatil na to veľkou stratou.

Ben O’Connor bol jediný, kto sa pokúsil udržať tempo s Tadejom Pogačarom po jeho útoku v závere 2. etapy Giro d’Italia. Už po 300 metroch však zaostal a nakoniec prišiel do cieľa s minútovou stratou.