CTM Racing Team na tréningovom kempe vo Finale Ligure a plány v sezóne 2024 (+foto&video).

Po skoro 19 sezónach bude náš pretekársky program orientovaný z veľkej časti na disciplínu enduro a e-enduro, ale samozrejme nás budete vidieť aj na pretekoch v zjazde.

11:19 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

11:01 Vyhlásenie súťaže: Kto vyhral tretry Trek RSL Knit Road?

Ďakujeme všetkým účastníkom, ktorí sa do ankety zapojili.

Včera 18:22 Tim Merlier porazil v šprinte Jonathana Milana a dočkal sa druhého víťazstva na Giro d’Italia.

Líder bodovacej súťaže Jonathan Milan finišoval na druhom mieste pred tretím Kadenom Grovesom.

Včera 10:23 Birell BikeFest 2024: Zoznam všetkých testovacích bicyklov.

Vyberte si z viac ako 300 testovacích bicyklov od 27 značiek. Birell BikeFest sa uskutoční počas víkendu na prelome mája a júna.

22.05.2024 Len 22-ročný Georg Steinhauser vyhral po 34 km sóle horskú 17. etapu Giro d’Italia.

Steinhauser si pripísal svoje prvé profesionálne víťazstvo na vrchole stúpania Passo Brocon. Druhý skončil Tadej Pogačar, ktorý si opäť navýšil náskok vo vedení celkovej klasifikácie a za ním finišovali v spoločnej skupine Antonio Tiberi, Geraint Thomas, Daniel Martínez, Einer Rubio a Romain Bardet.