Konkurence nenašla na Říhu odpověď!

Organizátoři si pro nás v Bratislavě připravili hodně rychlou trať, na které nechyběl velký skok, rychlé dropy, ale především hodně ojedinělý výšlap do prvního patra, což se ukázalo jako hlavní oříšek na celé trati.
Biker

I takto by se dal shrnout uplynulý závodní víkend v centru Bratislavy. Moje druhá zastávka na DownMall tour byla opravdu vydařená. Organizátoři si pro nás v Bratislavě připravili hodně rychlou trať na které nechyběl velký skok rychlé dropy ale především hodně ojedinělý výšlap do prvního patra což se ukázalo jako hlavní oříšek na celé trati.

V prvním vyřazovacím kole jsme do toho vletěl opravdu po hlavně a povedlo se mi jízdu vyhrát, v druhém kole jsem pak obsadil druhé místo a ukázal jsem tak že tenhle závod mířím opravdu hodně vysoko !

Před samotným finále to byla těžká hra nervozity ale ustál jsem to! Hned po startu ze mě ale všechno spadlo a já se do toho pořádně opřel, celou finálovou jízdu jsme prolítl bez sebemenšího zaváhání díky čemuž jsem posunul hranici času tak nízko že na ni nikdo ze soupeřů nenašel odpověď.

A tak vám můžu s radostí říct že obrovskou radost z letošního prvního vítězství, je vidět že tvrdá zimní příprava přináší první ovoce 🙂 Zároveň bych vás chtěl všechny pozvat už tuto sobotu do Pražského obchodního centra Arkády Pankrác kde se pojede finálový závod celé DownMall tour ! Bude to stát rozhodně za to tak neváhejte a přijeďte mě podpořit.