Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Keď sa stratíte v Budapešti – máme pre vás celé album!

Stratiť sa v uliciach neznámeho mesta je tou poslednou vecou, čo by niekto mohol chceť. Pre týhto chalanov to je však neoddelitelná časť street ridingu! Franta Marsalek (CZ), Michal Smelko (CZ), Jason Eustathiou (GR), Fernando Laczko (SP) a lokál Kevin Nemeth (HU) si dali naozaj životný objavovací výlet.
Biker
Keď sa stratíte v Budapešti – máme pre vás celé album!

EXTRA TOPPING /// TOP TIPS

Chalani vám ešte odporúčajú pár vecí, miest a spotov, čo by ste nemali nepozreť, či nejazdiť, keď už náhodou zavítate do Budapešti.

Spots to ride /// Spoty, kde sa dá jazdiť:
1. Fovam square – You’ll find it at the river shore and not only it has spots to ride but a magic view to chill at after your rides.
2. Downtown – Polack square / Deak square / Thaly Kalman street
3. XVI. District – The so-called „rail heaven“.
4. Kobanya & Kispest – You’ll find the urban spots here.

Spots to check /// Spoty, ktoté by ste nemali vynechať:
1. Gellert hill & Citadel – Stunning view over the whole city
2. Heroes square – Ice rink in winter, wake cable in summer and venue of the biggest local extreme sports event – the Offline Sports Games.
3. Szechenyi baths – Perfect solution for your off day. Chill in the warm, healing waters of thermal springs and get your body to relax before you hit another run.
4. Liberty bridge – Magically lit over night
5. The castle –Just cruise around the walls of the and enjoy the nightlights which will impress you.

Pokial máte chuť aj na videozáznam z tohto projektu zvaného Lost In Budapest, klikať a pozerať treba tu!

Credits: MIlan Tykal /// Restrictions: Free and Clear /// media.monsterenergy.com

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu