Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Hyundai KONA je štýlové SUV pre moderných ľudí

Matúš Bušík
Hyundai KONA je štýlové SUV pre moderných ľudí

Nový Hyundai KONA je šikovným malým SUV, ale rozmermi a priestrannosťou patrí k najväčším v triede. Vďaka širokej palete pohonov a výbav patrí k najvšestrannejším autám na trhu.

Dosť priestoru pre celú posádku.

KONA je porovnaní s úspešnou prvou generáciou dlhšia, vyššia aj širšia. Dostatok priestoru a pohodlia ocenia nielen vodič a spolujazdec, ale aj cestujúci na zadných sedadlách. A batožinový priestor? Veľmi praktických 460 litrov, po sklopení zadných sedadiel až úctyhodných 1 300 litrov.

Benzín, hybrid, elektro. Stačí si vybrať.

Nie je veľa vozidiel v tomto segmente, ktoré ponúkajú takú bohatú variabilitu pohonných jednotiek. KONA je v ponuke s dvoma benzínovými motorizáciami, ako efektívny hybrid aj čisté elektro. Pri benzínovej KONE si môžete vybrať manuálnu alebo automatickú prevodovku a k dispozícii je aj pohon 4×4! Dynamický charakter dodáva tomuto štýlovému SUV športovo ladená výbava N Line+.

 Špičkové technológie a konektivita.

Vymenovať všetky bezpečnostné systémy by trvalo dlho. Spomenieme len už v štandarde dodávaný panoramatický displej s dvomi integrovanými 12,3-palcovými obrazovkami, možnosť bezdrôtovej aktualizácie softvéru či príplatkový digitálny kľúč, ktorým odomykáte, zamykáte aj štartujete auto pomocou smartfónu.

KONA. Pre život bez obmedzení.

Ak hľadáte šikovné, dobre ovládateľné a špičkovo vybavené auto s karosériou SUV, ktoré ponúka obratnosť v meste a pohodlie pri jazdách na dlhšie vzdialenosti, Hyundai KONA môže byť horúcou položkou na vašom nákupnom zozname. Bližšie informácie o novej Kone aj cenách nájdete na webe hyundai.sk.

Advertisement

Aktuality

10:20 Birell BikeFest 2024: Zaregistrujte sa na maratón a dostanete balík v hodnote viac ako 100 eur.

Online registrácia na preteky trvá už len do polnoci 26. mája.

Včera 17:29 Nezastaviteľný Tadej Pogačar vyhral po 36 km sóle už šiestu etapu na Giro d’Italia.

Aj keď už mal Pogačar isté víťazstvo ružového dresu, svoju dominanciu na Gire potvrdil výhrou poslednej horskej etapy na talianskej Grand Tour. Na druhom mieste skončil Valentin Paret-Peintre a tretí finišoval Daniel Martínez.

24.05.2024 Andrea Vendrame vyhral z úniku a po 28-kilometrovom sóle 19. etapu Giro d’Italia.

Na druhom mieste skončil Pelayo Sanchez a tretí finišoval Georg Steinhauser. Pred poslednou horskou etapou tohtoročného Gira sa situácia v celkovej klasifikácii nezmenila a Tadej Pogačar vedie s viac ako 7-minútovým náskokom pred Danielom Martínezom a Geraintom Thomasom.

24.05.2024 Biker magazín a Slowatch sa spojili a vytvorili unikátnu kolekciu oblečenia.

Nové oblečenie si môžete kúpiť v bratislavskom obchode Slowatch a bude dostupné aj na bicyklovom festivale Birell BikeFest v Kálnici.

24.05.2024 Thibau Nys vyhral úvodnú etapu Okolo Nórska po skvelom výkone Čecha Mathiasa Vaceka.

V kopcovitej etape s cieľom na vrchole 3,9 km stúpania Voss Resort bol najrýchlejší len 21-ročný Nys, za ktorým skončili na druhom a treťom mieste Ådne Holter a Axel Laurance. Na nórskom etapáku odštartoval aj Wout van Aert, ktorý sa stále zotavuje z početných zranení, ktoré utrpel pri páde v marci.

Zavrieť reklamu