Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Novinky

Fotogaléria: 100 najlepších fotiek z Red Bull akcií Crankworx Rotorua a Cerro Abajo Guanajuato

Uplynulý víkend sa uskutočnili populárne akcie organizované Red Bull, čo je samo o sebe zárukou kvality. Pozrite si výber tých najlepších fotografií.
Matúš Bušík

Cez víkend sa konali dve veľké akcie, na ktorých sa podieľala spoločnosť Red Bull. To je vždy zárukou kvality a rozhodli sme sa vám priniesť to najlepšie z týchto akcií.

Jedným z podujatí bol svetoznámy festival Crankworx, oslava horskej cyklistiky, ktorá sa koná 4 krát do roka v rôznych lokalitách. Sezónu 2023 odštartoval Crankworx na Novom Zélande.

Na každom podujatí sa preteká v niekoľkých disciplínach vrátane zjazdu, pumptracku, dual slalomu, speed and style a čerešničkou na torte býva slopestyle.

Druhým podujatím víkendu boli finálové preteky mestského zjazdu Red Bull Cerro Abajo 2023 v mexickom Guanajuato. S napätím sme očakávali, či sa podarí vyhrať českému jazdcovi Tomášovi Slavíkovi, ktorý však vo finále nepríjemne spadol.

Z celkového triumfu sa nakoniec radoval Juanfer Veléz.

 

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu