Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Inzercia

Nový bikeshop Žubor prináša do Banskej Bystrice prémiové značky bicyklov

Posledné dva roky kamenným obchodom veľmi nepriali, zato pribudli noví nadšenci cyklistiky. Aj preto sa dlhé roky známy Motoshop Žubor rozhodol svoju ponuku rozšíriť aj o bicykle a v roku 2021 vznikol v Banskej Bystrici BIKESHOP Žubor.
Biker

Rovnako ako Motoshop Žubor, ktorý sa predaju a servisu motocyklov venuje už od roku 1995 a je najväčší v strednej Európe, aj novovzniknutý Bikeshop má veľké ambície.

„Na začiatku k nám zákazníci zavítali skôr náhodne, keď si prišli pozrieť motorky, ale postupne rozširujeme sortiment a čoraz viac záujemcov o bicykle k nám už prichádza s jasným cieľom,“ hovorí Arthur Šimko, hlavný predajca v BIKESHOP-e Žubor.

Už od prvého dňa nachádzajú v predajni  naozaj široký výber modelov, z ktorých si vyberú nadšenci zjazdu, začínajúci bikeri, ale aj milovníci mestských bicyklov a deti.

Pandémia priala zmenám

Motoshop Žubor je dlhé roky známy komplexnými službami a maximálnou starostlivosťou o zákazníka. Rovnakým smerom sa uberá aj novootvorený Bikeshop. „Práve naša profesionalita je dôvodom, prečo sme sa stali výhradným zástupcom niekoľkých značiek motocyklov pre Slovensko. A v týchto šľapajach sa nám darí pokračovať aj v Bikeshope,“ hodnotí Arthur Šimko.

V predajni nájdete od jej otvorenia široký výber prémiových značiek bicyklov vrátane e-bikov. Nechýbajú kanadská prémiová značka Norco Bicycles, známy Lapierre, Husqvarna alebo R Raymon.

Novinkou tohto roka, ktorú nájdete exkluzívne len v Banskej Bystrici, bude americká značka Intense Cycles. Tá v tejto predajni, mimochodom jedinej na Slovensku, predstaví najnovší model e-biku Tazer MX. Ide o prvý motokrosom inšpirovaný e-bike, a tak je jasné, že svoj slovenský domov nájde práve na tomto mieste.

Široká ponuka a komplexná starostlivosť

Okrem bicyklov v Bikeshope Žubor samozrejme nechýbajú ani rôzne doplnky, prilby, bicyklové oblečenie, zámky, svetlá a iný potrebný tovar. Nájdete tu produkty značiek Fox, novú bicyklovú kolekciu oblečenia od značky North Finder, topánky Five Ten, plášte Maxxis, chrániče Amplifi, prilby Cratoni a mnoho ďalšieho.

„Zákazníkom chceme priniesť len to najlepšie, preto sa snažíme sortiment stále rozširovať. Cieľom je postupne rozšíriť aj e-shop a dosiahnuť, aby zákazník u nás našiel skutočne všetko, čo na bike potrebuje,“ dopĺňa Arthur Šimko.

Prirodzene, okrem kvalitných produktov tých najlepších značiek predajňa poskytuje aj servis, v ktorom skúsení zamestnanci poradia a pomôžu s každou poruchou či s nastavením nového bicykla.

Všetci zamestnanci Bikeshopu sú nielen odborníci, ale bicykle sú aj ich dlhoročnou záľubou. Nechýbajú im skúsenosti z pretekov, a tak sa ozaj nemusíte báť, že by vám s nejakým problémom nevedeli poradiť.

www.bikeshopbb.sk

Aktuality

24.06.2022 Van Avermaet po ôsmich rokoch nejde na Tour: Cítil som sa pripravený pretekať na Tour de France.

Tím AG2R-Citroën nevybral skúseného belgického pretekára pre tohtoročnú Tour. „Bolo ťažké počuť také rozhodnutie. Vincent a Julian [Jurdie, športový riaditeľ] mi včera zavolali so správou, že nie som v tíme na Tour de France a bolo to veľké sklamanie, pretože som to naozaj to nečakal,“ povedal Greg Van Avermaet. (cyclingnews)

24.06.2022 O titul majstra Slovenska budú bojovať obaja bratia Saganovci (+propozície & zoznam štartujúcich).

Peter a Juraj Saganovci držia titul majstra Slovenska už 11 rokov za sebou. Peter má na konte sedem víťazstiev (2011-2015, 2018, 2021) a Juraj štyri (2016, 2017, 2019, 2020). Majstrovstvá Česka a Slovenska sa uskutočnia v českom meste Mladá Vožice – muži pretekajú v nedeľu 26. júna a ženy, juniori a juniorky v sobotu 25. júna.

24.06.2022 Poradňa: Ako začať jazdiť na trailoch a v bikeparkoch?

Ak sa s rodinou alebo kamarátmi chystáte prvýkrát do bikeparku alebo trailcentra, máme pre vás zopár tipov, ako to zvládnuť a s čím by ste mali rátať.

24.06.2022 Nový Hightower je najvšestrannejším bicyklom Santa Cruzu.

Má agresívnejšiu geometriu či úložný priestor v ráme so zdvihom 145mm vzadu a 150mm vpredu.

24.06.2022 Tím Bora-Hansgrohe predstavil špeciálnu edíciu oblečenia na Tour de France 2022.

V spolupráci so značkou Le Col oblečie tím jazdcov do svetlejších odtieňov pre horúčavy v júli, pričom nahradí tmavšie zelené časti ich obvyklého dresu bielymi a biele logo Bora vymenili za čierne.

Zavrieť reklamu