Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Protein Crossbar – tyčinka s maximom proteínov a minimom cukru

Hľadáte pre seba proteínovú tyčinku, ktorá má oproti ostatným viac proteínov a menej cukru? Keď sa budete najbližšie chystať na „bajk", treking, alebo hľadáte zdravšiu „sladkosť" na posilnenie po cvičení, pribaľte si so sebou novú tyčinku Protein Crossbar. Stojí za ňou slovenský výrobca funkčných potravín pre aktívnych ľudí, firma Max Sport.
Biker
Protein Crossbar – tyčinka s maximom proteínov a minimom cukru

Tyčinka Protein Crossbar je okamžitým zdrojom kvalitných a chutných bielkovín v praktickom balení do ruky – obsahuje až 33-percentný podiel kvalitného mliečneho proteínu. Viac ako tretinu obsahu dopĺňa vláknina, vďaka čomu vás zasýti naozaj výdatne a zdravo. A v neposlednom rade je veľkým plus aj minimálny podiel cukru – má ho len 2 g. To oceníte, ak práve pracujete na svojej postave. Aj napriek tomu však chutí výborne vďaka dosladeniu stéviou.

Na výber máte z troch príchutí. Ak preferujete bezlepkové produkty, siahnuť môžete po príchutiach dvojitá čokoláda a cookies. Treťou verziou je príchuť mandle s vanilkou. Tyčinku kúpite napríklad na čerpacích staniciach OMV, v sieti drogérií DM alebo cez e-shop výrobcu. Viac o nutričných hodnotách nájdete na www.maxsport.sk.

Aktuality

20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu