Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Protein Crossbar – tyčinka s maximom proteínov a minimom cukru

Hľadáte pre seba proteínovú tyčinku, ktorá má oproti ostatným viac proteínov a menej cukru? Keď sa budete najbližšie chystať na „bajk", treking, alebo hľadáte zdravšiu „sladkosť" na posilnenie po cvičení, pribaľte si so sebou novú tyčinku Protein Crossbar. Stojí za ňou slovenský výrobca funkčných potravín pre aktívnych ľudí, firma Max Sport.
Biker
Protein Crossbar – tyčinka s maximom proteínov a minimom cukru

Tyčinka Protein Crossbar je okamžitým zdrojom kvalitných a chutných bielkovín v praktickom balení do ruky – obsahuje až 33-percentný podiel kvalitného mliečneho proteínu. Viac ako tretinu obsahu dopĺňa vláknina, vďaka čomu vás zasýti naozaj výdatne a zdravo. A v neposlednom rade je veľkým plus aj minimálny podiel cukru – má ho len 2 g. To oceníte, ak práve pracujete na svojej postave. Aj napriek tomu však chutí výborne vďaka dosladeniu stéviou.

Na výber máte z troch príchutí. Ak preferujete bezlepkové produkty, siahnuť môžete po príchutiach dvojitá čokoláda a cookies. Treťou verziou je príchuť mandle s vanilkou. Tyčinku kúpite napríklad na čerpacích staniciach OMV, v sieti drogérií DM alebo cez e-shop výrobcu. Viac o nutričných hodnotách nájdete na www.maxsport.sk.

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu