Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Musíte vidieť: Prejdite sa po novom obrovskom komplexe cyklistického tímu Jumbo-Visma

Obrovská servisná hala, garáže pre autobusy, kuchyňa, práčovňa, tímová sieň slávy, zasadačka i kancelárie. V novom komplexe tímu Jumbo-Visma je úplne všetko a vy si ho môžete pozrieť na skvelých záberoch z pretekárskeho dronu.
Martin Sarvaš

Rozpočet tímu Jumbo-Visma sa pohyboval v roku 2021 okolo 27 miliónov eur, uvádza francúzsky portál Sportune.

Keďže v tíme sú hviezdy ako trojnásobný víťaz Vuelty Primož Roglič či univerzálny pretekár a víťaz siedmich etáp na Tour de France Wout van Aert, dalo by sa očakávať, že budú mať slušné zázemie.

Holandský tím sponzorovaný je druhým najväčším holandským reťazcom supermarketov (Jumbo) a nórskou softvérovou spoločnosťou (Visma), od ktorých majú stály a stabilný sponzoring od roku 2019 a podpísanú zmluvu o podpore až do roku 2026.

Tím Jumbo-Visma sa v novom roku presťahoval do nového komplexu, v ktorom majú skutočne úplne všetko. Obrovskú servisnú halu, garáže pre autobusy, kuchyňu, práčovňu, tímovú sieň slávy, zasadačky i kancelárie.

Prezrite si komplex tímu Jumbo-Visma na skvelých záberoch z pretekárskeho dronu:

Aktuality

24.06.2022 Van Avermaet po ôsmich rokoch nejde na Tour: Cítil som sa pripravený pretekať na Tour de France.

Tím AG2R-Citroën nevybral skúseného belgického pretekára pre tohtoročnú Tour. „Bolo ťažké počuť také rozhodnutie. Vincent a Julian [Jurdie, športový riaditeľ] mi včera zavolali so správou, že nie som v tíme na Tour de France a bolo to veľké sklamanie, pretože som to naozaj to nečakal,“ povedal Greg Van Avermaet. (cyclingnews)

24.06.2022 O titul majstra Slovenska budú bojovať obaja bratia Saganovci (+propozície & zoznam štartujúcich).

Peter a Juraj Saganovci držia titul majstra Slovenska už 11 rokov za sebou. Peter má na konte sedem víťazstiev (2011-2015, 2018, 2021) a Juraj štyri (2016, 2017, 2019, 2020). Majstrovstvá Česka a Slovenska sa uskutočnia v českom meste Mladá Vožice – muži pretekajú v nedeľu 26. júna a ženy, juniori a juniorky v sobotu 25. júna.

24.06.2022 Poradňa: Ako začať jazdiť na trailoch a v bikeparkoch?

Ak sa s rodinou alebo kamarátmi chystáte prvýkrát do bikeparku alebo trailcentra, máme pre vás zopár tipov, ako to zvládnuť a s čím by ste mali rátať.

24.06.2022 Nový Hightower je najvšestrannejším bicyklom Santa Cruzu.

Má agresívnejšiu geometriu či úložný priestor v ráme so zdvihom 145mm vzadu a 150mm vpredu.

24.06.2022 Tím Bora-Hansgrohe predstavil špeciálnu edíciu oblečenia na Tour de France 2022.

V spolupráci so značkou Le Col oblečie tím jazdcov do svetlejších odtieňov pre horúčavy v júli, pričom nahradí tmavšie zelené časti ich obvyklého dresu bielymi a biele logo Bora vymenili za čierne.

Zavrieť reklamu