Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Trenažéry

Test: Trenažér Wahoo Kickr

Hodnotenie: 4.5/5
1 199,99
Biker
Test: Trenažér Wahoo Kickr
  • Typ: Priamy pohon
  • Maximálna záťaž: 2 200 W
  • Maximálny simulovaný sklon: 20 %
  • Hmotnosť: 21,5 kg
  • Zotrvačník: 7,25 kg
  • Kazeta súčasť balenia: Áno
  • Hlučnosť: 61 dB
  • Cena: 1 199,99 Eur

Kickr je najvyšší model od značky Wahoo. Ponúka fantastický pocit pri používaní vďaka relatívne veľkému zotrvačníku s hmotnosťou 7,25 kg a zároveň je veľmi tichý.

Nastavenie trenažéra je veľmi jednoduché, Kickr je dodávaný s kazetou a dlhým napájacím káblom, takže asi nebudete potrebovať predlžovací kábel.

Po nastavení trenažéra budete mať k dispozícii veľmi pevný a stabilný stroj pre šprinty so záťažou až do 2 200 W a simulovaným stúpaním do 20% – nie sú to najvyššie hodnoty v teste, ale drvivej väčšine cyklistov by mali stačiť.

Presnosť merania výkonu sa oproti modelu Wahoo Kickr 2019 zlepšila z +/- 2% na +/- 1% a trenažér sa teraz dokáže automaticky kalibrovať.

Oproti predchádzajúcemu modelu sú iné aj oporné body, ktoré umožňujú päťstupňový bočný náklon čo poskytuje realistickejší pocit z jazdy.

Trenažér Kickr nedisponuje žiadnymi nezmyselnými funkciami ani špecifikáciami no zároveň nie je lacný, ale vo všetkom, na čo je určený v tom bez zaváhania vyniká.

Vaše komentáre

Aktuality

Včera 17:17 Georg Zimmermann vyhral z úniku šiestu etapu Critérium du Dauphiné, v žltom drese zostáva Vingegaard.

25-ročný nemecký jazdec tímu Intermarché v závere prešprintoval Mathieua Burgaudeaua, ktorý skončil na druhom mieste a za ním prešiel cieľom Jonathan Castroviejo.

Včera 17:01 Video: Slovenský pohár v endure odštartoval na Bikefeste v Kálnici.

Sledujte oficiálne video z prvého kola SPEN a zároveň prvého kola Biker Enduro Challenge, ktoré sa uskutočnili v sobotu na Bikefeste a zúčastnilo sa ich dovedna viac než 250 pretekárov!

Včera 14:06 Vanesa Petrovská skončila tesne pod pódiom na Svetovom pohári v Lenzerheide.

Svetový pohár v zjazde odštartoval sezónu 2023 práve dnes juniorskými pretekmi. Medzi juniorkami štartovala aj Vanesa Petrovská, ktorá si vyjazdila nepopulárnu štvrtú priečku.

Včera 12:57 Slovenské turistické organizácie vyzývajú Národnú radu, aby neblokovali dôležitý zákon o turistických trasách.

Najväčšie turistické organizácie na Slovensku verejnou výzvou apelujú na poslancov Národnej rady SR a žiadajú, aby neblokovali, ale schválili dlho očakávaný a dôležitý zákon o turistických trasách. Zákon je v poslednom čítaní a parlament by sa ním mal zaoberať na júnovej schôdzi.

Včera 11:50 Video: Ako vyzeral Bikefest z pohľadu CTM.

CTM je slovenský výrobca bicyklo a asi nie je potrebné vám ho bližšie predstavovať. Už dlhoročne podporujú slovenskú cyklistiku na viacerých frontoch a za to ich treba pochváliť. V Kálnici mali aj svoj stánok a takto vyzeral Bikefest prostredníctvom ich kamery.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu