Nárazníky na oboch koncoch platformy môžete výškovo nastavovať pomocou priložených podložiek alebo ich vymeniť za sedem pinov na každej strane či ich kombináciu.

Dosiahnete tak ideálny pomer gripu a slobody pri vypínaní na mieru ušitý na vaše tretry. Vypínanie aj zapínanie funguje hladko a s jasným cvaknutím.

DMR okrem toho ponúka množstvo náhradných dielov, ak sa vám niektorá časť pedálov opotrebuje. Sú teda trochu ťažšie a nie sú ani z najlacnejších, no vydržia vám dlhé roky. Môžete si dokonca vybrať dokopy z ôsmich farieb.

• Hmotnosť: 566 g
  • Kufre: kompatibilné s SPD
  • Vôľa:

Vaše komentáre

11:19 Musíte vidieť: Prejdite sa po obrovskom komplexe cyklistického tímu Jumbo-Visma.

Obrovská servisná hala, garáže pre autobusy, kuchyňa, práčovňa, tímová sieň slávy, zasadačka i kancelárie. Pozrite si skvelé zábery z pretekárskeho dronu.

10:25 O Quintanu nemá záujem ani Astana, hovorí šéf tímu Vinokourov.

„Prediskutovali sme to a uzavreli sme všetky pozície v tíme na budúci rok,“ hovorí Alexandre Vinokourov. (Cyclingews)

10:12 Majstrovstvá Slovenska v disciplíne enduro budú v Bratislave už budúci víkend.

Zároveň sú to aj kvalifikačné preteky na svetovú sériu EWS. Nepremeškajte šancu registrovať sa na preteky za zvýhodnenú sumu a vaším menom na štartovom čísle.

09:41 Domáci jazdci ovládli zjazdové preteky na Crankworxe v Austrálii, najrýchlejším bol Troy Brosnan.

Zjazdové preteky v meste Cairns boli v mužskej kategórii baštou domácich pretekárov, ktorí obsadili všetky tri pódiové umiestnenia. Dokonca v prvej desiatke bolo 9 domácich pretekárov a jeden Novozélanďan.

09:20 Whip off Championships na austrálskom Crankworxe vyhral Garett Mechem a Jordy Scott.

Obrovský skok a tie najlepšie whipy , to vždy prináša súťaž o najlepšie prevedenie tohto triku.