Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Pedále

Test: Pedále Crankbrothers Mallet E LS

Hodnotenie: 4.5/5
155
Biker
Test: Pedále Crankbrothers Mallet E LS

Ak prechádzate z voľných pedálov, jazdíte zjazd alebo jednoducho preferujete čo najväčšiu styčnú plochu tretry s pedálom, toto sú pedále pre vás.

Množstvo opory však má svoju cenu – nielen peňažnú (hoci kúpiť sa dajú aj lacnejšie Mallety s trochu iným tvarom a menej nastaveniami), ale aj v tom, ako dlho ich budete na začiatku nastavovať.

Aby totiž fungovali dobre, musíte veľmi presne trafiť podložky pod tretrami a nárazníky na platformách. Ak sa vám to podarí, fungujú vynikajúco. Zapínajú sa krásne jednoducho, možno až príliš.

Táto verzia LS má o 5 mm dlhšie osky, ktoré vám dodajú širší stabilnejší postoj. Nám sa veľmi páčil.

  • Hmotnosť: 440 g
  • Kufre: Crankbrogthers
  • Vôľa: 0 alebo 6º s tými istými kuframi
  • www.progresscycle.sk

Vaše komentáre

Aktuality

08.12.2023 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

08.12.2023 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

08.12.2023 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

08.12.2023 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

08.12.2023 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Biker hodnotenie

Skvelý: jednoznačne najlepší vo svojej triede
Veľmi dobrý: jeden z najlepších na trhu
Dobrý: odvedie si svoju prácu
Priemerný: ničím výnimočný
Podpriemerný: istým spôsobom nevhodný
Slabý: radšej si nájdite niečo iné
Nebezpečný, hlúpy alebo oboje dokopy
Zavrieť reklamu