Ako sledovať Miláno – San Remo 2021? Štartujú Sagan, Van der Poel, Van Aert aj Alaphilippe

Štartovná listina je opäť naplnená tými najlepšími cyklistami na svete.

Najdlhšie preteky sezóny Miláno – San Remo 2021 sa uskutočnia už zajtra (v sobotu 19. marca). Pretekárov čaká takmer 300km dlhá trať so záverom na legendárne stúpania Cipressa a Poggio.

Priamy prenos  môžete sledovať online cez Eurosport player od 12:45 hod do 17:15 alebo v televízii na programe Eurosport 1 od 14:30 hod.

Preteky bude vysielať v Taliansku Rai Sport , vo Francúzsku L’Equipe TV  a Sporza a RTBF v Belgicku. Ak sa nachádzate v niektorej z týchto krajín, môžete sledovať priamy prenos zdarma. Ak sa nachádzate mimo týchto krajín, môžete použiť VPN (virtuálna privátna sieť), v ktorej si nastavíte niektorú z týchto krajín.

Minulý rok rok vyhral Miláno – San Remo Wout van Aert a aj teraz patrí medzi najväčších favoritov spolu s Mathieu van der Poelom, ktorý vyhral Strade Bianche a dve etapy na Tirreno-Adriatico.

Na pretekoch štartuje aj Peter Sagan, ktorý však ešte len zbiera pretekárske kilometre, pretože začiatok sezóny mu odsunulo ochorenie Covid-19. Minulý rok skončil na štvrtom mieste a je možné, že ak bude mať dobrý deň, pokúsi sa o dobrý výsledok aj tento rok. Saganovi totiž chýba triumf z tohto monumentu, pričom dvakrát skončil na druhom mieste, až štyrikrát na štvrtom mieste a raz bol šiesty.