Biker.sk

6 PÍV Z REMESELNÉHO PIVOVARU K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Chalani z Kellys Factory Teamu v novom videu ukázali, že majú aj iné talenty okrem jazdenia

Hugo Robenek v úvode videa predviedol svoj beatbox a Luboš Staňo zasa svoj (ne)talent vystupovania pred kamerou. Rasťo Baránek a Stanislav Sehnal radšej predvádzali iba svoj skill na bicykloch.
Martin Sarvaš

Slovenský zjazdový Kellys Factory Team bol ešte pred sezónou už po tretíkrát na sústredení v talianskom Finale Ligure a dnes vydali celkom pekné video s názvom The Battle of Finale Ligure 3.0.

Túto sezónu je v tíme Kellysu nový pretekár, Čech Stanislav Sehnal: „Som tu síce nový, ale už sa s chalanmi poznáme, sme dobrá partia a verím, že spolu zažijeme počas sezóny veľa zábavy.“

Rasťo Baránek prezradil, že túto sezónu bude pretekať na 29″ kolesách:“Rozhodol som sa tak pred dvomi mesiacmi. S veľkými kolesami sa cítim rýchlejšie, no zároveň pohodlne a myslím si, že to bude dobrá zmena pre túto sezónu,“ konštatoval Baránek, ktorý obsadil 18. miesto v silnej konkurencii na Majstrovstvách Európy a zvíťazil na prvých pretekoch slovenského SPDH vo Veľkej Rači.

„So Sehnym sa poznáme už zopár rokov, sme dobrí kamoši a je fakt dobrý pretekár. Myslím si, že už má dosť skúseností a pri tréningoch sa snažím byť taký rýchly ako on a opačne. Som rád, že je súčasťou tímu,“ dodal Baránek.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu