Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Limitovaná edícia sediel Rocky Mountain/Fabric

Pro všechny fanoušky značky Rocky Mountain jsme připravili ve spolupráci s firmou FABRIC limitovanou edici sedel.
Biker


Sedla jsou k dispozici v omezeném množství a jsou dostupná ve 3 variantách:

Model Scoop Flat Race (90000012), cena 74,90 EUR

Model Flat Race je prostřední v nabídce sedel Fabric s flexibilní Nylonovou skořepinou a dutými titanovými ližinami. Šířka: 142mm, Délka: 282mm, váží 238 g

SKOŘEPINA : Nylon | LYŽINY: Dutý Titan | POLSTROVÁNÍ: lehká PU pěna |POTAH: Voděodolné mikrovlákno | Váha: 238

Model Scoop Flat Pro (90000011), cena 149 EUR

Model Flat je vhodný pro vysoce aerodynamickou závodní pozici, zde v provedení Pro s karbonovými ližinami 7x9mm. Šířka 142mm, Délka 282mm, váží 176 g

SKOŘEPINA: Nylon-Faser-Matrix | LYŽINY KARBON: 7 x 9 mm Carbon | POLSTROVÁNÍ: lehká PU-Pěna |POTAH: voděodolné mikrovlákno | Váha: 176 g

Model Scoop Flat (90000010), cena 229 EUR

Model Flat je vhodný pro vysoce aerodynamickou závodní pozici, zde v provedení s karbonovými ližinami 7x9mm, karbonovou skořepinou, Šířka 142mm, délka 282mm, váží 162g.

SKOŘEPINA: Carbon | LYŽINY KARBON: 7 x 9 mm Carbon | POLSTROVÁNÍ: lehká PU-Pěna |POTAH: voděodolné mikrovlákno | Váha: 162 g

http://www.bikeaction.cz/blog/limitovana-edice/

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu