Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

MULTIKĽÚČ K DVOJROČNéMU PREDPLATNĚMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 39,80€!
Novinky

Anketa: Hlasujte o najlepšieho Bikera / Bikerku roku 2023

V horskej cyklistike sa tento rok ukázalo na svetovej scéne viacero mladých talentov a naše bikerky i bikeri dosiahli skvelé výsledky nielen na lokálnych či okolitých pretekoch, ale aj na pretekoch svetových či európskych pohárov, majstrovstvách sveta i Európy, a to vo vo viacerých disciplínach.
Biker
Anketa: Hlasujte o najlepšieho Bikera / Bikerku roku 2023

Rok 2023 síce znamená koniec profesionálnej kariéry cyklistickej legendy Petra Sagana, ale Slovensko našťastie stále reprezentuje dostatok talentovaných cyklistiek a cyklistov, ktorí dosahujú aj na svetovej scéne skvelé výsledky.

Tento rok po prvýkrát spúšťame našu vlastnú anketu Biker/ka roku 2023, v ktorej bude rozhodovať verejnosť o tom, kto dostane od nás toto ocenenie.

Ako funguje hlasovanie?

  1. Vyberte svojho favorita alebo favoritku kliknutím na pole s jeho/jej profilom
  2. Na konci ankety kliknite na tlačidlo „Hlasovať“
  3. Uveďte svoju emailovú adresu a kliknite na „Potvrdiť hlas“

Aktuality

15:32 Shimano prešetruje moderné otroctvo u jedného zo svojich dodávateľov v Malajzii.

Spoločnosť Shimano uviedla, že na základe správy britského denníku Telegraph vyšetruje, že jeden z jej dodávateľov v Malajzii uplatňuje na svojich zamestnancov princípy, ktoré sú „podobné modernému otroctvu“.

14:55 Wout van Aert zajtra odštartuje cyklokrosovú sezónu na pretekoch Exact Cross v Essene.

29-ročný Belgičan absolvuje svoje prvé preteky na cyklokrosovom bicykli v sezóne 2023/24 a na štarte bude najväčším favoritom, keďže väčšina cyklokrosovej elity sa bude pripravovať na nedeľné preteky Svetového pohára vo Val di Sole.

14:31 Maciej Bodnar bol celú kariéru po boku Sagana. Bol jedným z najväčších tichých hrdinov pelotónu, hovorí Peter Sagan.

38-ročný poľský špecialista na časovky a verný domestik Petra Sagana oznámil, že po 17 rokoch končí s profesionálnou cyklistikou.

12:00 Video: Jeden z najrýchlejších zjazdárov sveta Finn Iles si užíva jazdenie mimo sezóny.

Žiadny plán, žiadne merané jazdy, žiadny tlak v deň pretekov… Mimo sezóny si pretekár potrebuje oddýchnuť. To však neplatí, ak ste Finn Iles! Lokál z Whistleru si vyhrnul rukávy, dal dokopy štáb a odcestoval do rezortu Sun Peaks, kde vytvorili a natočili skutočné majstrovské dielo. Užite si to!

11:42 Poznáme termíny iXS European Downhill Cup.

Seriál pretekov Európskeho pohára v zjazde iXS European Downhill Cup sa teší čoraz väčšej popularite. Nás nesmierne teší, že celkovým víťazom seriálu sa v uplynulom ročníku stal Adam Rojček a veríme, že na tieto úspechy nadviaže aj v nasledujúcej sezóne.

Zavrieť reklamu