Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Pozývame vás na premiéru dokumentu 10 rokov TBK a oslavu 15. narodenín magazínu Biker

Trail Biely Kríž a magazín Biker sa rozhodli spoločne osláviť dve významné udalosti. Akcia sa uskutoční 8. novembra od 19:00 na lodi Sundeck na Tyršovom nábreží v Bratislave. Vstup je voľný.
Matúš Bušík
Pozývame vás na premiéru dokumentu 10 rokov TBK a oslavu 15. narodenín magazínu Biker

Zapíšte si do kalendára dátum 8. november, lebo je dôvod na dvojnásobnú oslavu!

Biker oslavuje! Máme za sebou 100 vydaní obľúbeného magazínu o horskej cyklistike a dokopy ho vydávame už 15 rokov.

Zároveň Trail Biely Kríž oslavuje už 10 rokov svojej existencie a pri tejto príležitosti vznikol dokument, ktorý spomína na dôležitú etapu budovania MTB trailov v Malých Karpatoch – v okolí bratislavskej Rače.

Krátky dokumentárny film X TrailBK mapuje 10 rokov existencie trailov a fungovanie OZ Trail Biely kríž. Formou rozprávania a záznamov z brigád sa diváci oboznámia s fungovaním OZ-ka a tým čo stojí za vznikom a starostlivosťou o traily, aj čo obnáša organizácia enduro pretekov. Video je taktiež pretkané jazdeckými segmentami a mapuje ročný cyklus na trailoch pod Bielym krížom.

Trailer k filmu TrailBK od Adama Šakového:

Tak sme sa tieto veľké udalosti rozhodli spojiť a spolu ich oslávime.

Príďte 8. novembra o 19.00 na loď Sundeck na bratislavskom Tyršovom nábreží, pozrieme si spolu dokument, vypijeme pivko, pospomíname na spoločné zážitky a bude nám k tomu hrať aj DJ.

Udalosť na Facebooku nájdeš na odkaze.

VSTUP JE VOĽNÝ!

Aktuality

13:20 Video: Louise Ferguson dokončila jazdu na Red Bull Hardline Tasmania aj napriek dvom pádom (POV).

Louise Ferguson sa nikdy nevzdáva! Na trati Red Bull Hardline v džungli Tasmánie síce vo finálovej jazde zaznamenala dva pády, ale ani tie ju neodradili od toho prísť do cieľa a zaznamenať tak kompletnú jazdu na tejto šialenej trati. Po prvýkrát sa to podarilo dvom ženám, ktoré sa zapísali do histórie podujatia. Okrem Louise Ferguson sa s traťou popasovala aj víťazka Gracey Hemstreet z Kanady.

12:49 Košický samosprávny kraj poskytne dotáciu pre Trailpark Žehra a pre rožňavské Mine Trails.

Trailpark Žehra dostane z KSK dotáciu vo výške 190 000 € na vybudovanie projektu bežkárskych tratí Nordpark Žehra, ktoré doplnia existujúce žehrianske traily. Mine Trails v Rožňave dostanú na svoj zámer vybudovať flow trail dotáciu vo výške 45 000 €.

12:07 Detaily šialeného výkonu Arnauda De Lieho na pretekoch Omloop Het Nieuwsblad v číslach.

Len 21-ročný belgický talent skončil v historicky najrýchlejšej edícii Omloop Het Nieuwsblad na desiatom mieste. Trasu s dĺžkou 208 km a prevýšením 1563 m prešiel s priemernou rýchlosťou 43,5 km/h, pričom dosiahol počas necelých piatich hodín priemerný normalizovaný výkon 344 wattov.

11:42 Preteky Shimano Super Cup Banyoles aj so slovenskou účasťou, Lukáš Vranák finišoval v junioroch na 23. mieste.

Druhým slovenským pretekárom na štarte juniorských pretekov bol Filip Sadloň, ktorý obsadil konečné 60. miesto. Elitné kategórie ovládli francúzski jazdci Victor Koretzky a Pauline Ferrand-Prévot.

09:40 Klasiky Kuurne-Brusel-Kuurne aj Omloop Het Nieuwsblad boli najrýchlejšie v histórii pretekov.

Jan Tratnik vyhral Nieuwsblad s priemernou rýchlosťou 45,147 km/h a jeho tímový kolega Wout van Aert vyhral Kuurne s priemernou rýchlosťou 44,691 km/h, čím prekonal rekord z roku 1975.

Zavrieť reklamu