Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Registrujte sa na Bajkula Bratislavské enduro najvýhodnejšie

Slovenský pohár v endure ukončí túto sezónu pretekmi v Bratislave, ktoré sa uskutočnia už o niekoľko dní, konkrétne 15.10. a hostiť ich bude tradičná lokalita s trailami na Bielom Kríži.
Matúš Bušík
Registrujte sa na Bajkula Bratislavské enduro najvýhodnejšie

Ako najlepšie ukončiť pretekársku sezónu 2023? No predsa na Bajkula Bratislavskom endure!

Organizátori si pre pretekárov pripravili 6 rýchlostných skúšok a prevýšenie cez 1000 metrov, čo sú slušné parametre. Navyše traily na Bielom Kríži sú veľmi populárne a medzi bikermi obľúbené. Takisto sa tu môžeme tešiť na vysokú účasť pretekárov, v podstate tak ako každý rok.

Pre hobby jazdcov je pripravená kategória Biker enduro Challenge. Tu môžu štartovať všetci pretekári, teda aj tí, ktorí nemajú platnú licenciu SZC.

Organizátori pretekov si pre vás pripravili špeciálnu akciu na naozaj výhodné štartovné!

Ak sa zaregistrujete do nedele 8. októbra získate okrem zvýhodnenej ceny 39 € aj ročné predplatné magazínu Biker a tak vám už žiadne novinky zo sveta cyklistiky neuniknú. Samozrejmosťou je aj vaše meno na štartovom čísle, ktoré si môžete odložiť vo vitrínke.

Najvýhodnejšie štartovné spolu s predplatným magazínu Biker si zakúpite na stránke www.sportmedia.sk.

Na Biker enduro challenge je možné sa registrovať aj v kamarátskych skupinkách, takže máte možnosť štartovať s kamarátmi a byť celé preteky pokope. Možno vás to nakopne k ešte lepším výkonom.

Žiaci a kadeti majú pri online registrácii znížené štartovné a za preteky zaplatia len 25 €.

Tešiť sa môžete samozrejme aj na skvelé fotky z pretekov, ktoré budú k dispozícii od rôznych produkcií.

Okrem vyhlásenia výsledkov pretekov tu prebehne aj vyhlásenie celkového hodnotenia Slovenskeého pohára v endure, ktorý sa v budúcej sezóne pravdepodobne konať nebude.

Všetky potrebné informácie o podujatí Bajkula Bratislavské enduro nájdete na stránke bratislavskeenduro.biker.sk.

Hlavný sponzor pretekov Bajkula si pre vás okrem toho pripravil aj testovací deň bicyklov. Takže ak máte niekoho, kto sa bojí pretekať, ale rád by vás popri trati povzbudil má možnosť zarezervovať si rôzne modely bicyklov značiek Trek a Pivot priamo v predajni Bajkula a užiť si deň na špičkových bicykloch!

Všetky potrebné informácie o zapožičaní testovacích bicyklov nájdete na stránke www.bajkula.sk.

Koniec sezóny sa blíži, tak si ho príďte užiť do bratislavskej Rače a strávte víkend na bicykli s úsmevom od ucha k uchu! Vidíme sa na trati!

Aktuality

13:20 Video: Louise Ferguson dokončila jazdu na Red Bull Hardline Tasmania aj napriek dvom pádom (POV).

Louise Ferguson sa nikdy nevzdáva! Na trati Red Bull Hardline v džungli Tasmánie síce vo finálovej jazde zaznamenala dva pády, ale ani tie ju neodradili od toho prísť do cieľa a zaznamenať tak kompletnú jazdu na tejto šialenej trati. Po prvýkrát sa to podarilo dvom ženám, ktoré sa zapísali do histórie podujatia. Okrem Louise Ferguson sa s traťou popasovala aj víťazka Gracey Hemstreet z Kanady.

12:49 Košický samosprávny kraj poskytne dotáciu pre Trailpark Žehra a pre rožňavské Mine Trails.

Trailpark Žehra dostane z KSK dotáciu vo výške 190 000 € na vybudovanie projektu bežkárskych tratí Nordpark Žehra, ktoré doplnia existujúce žehrianske traily. Mine Trails v Rožňave dostanú na svoj zámer vybudovať flow trail dotáciu vo výške 45 000 €.

12:07 Detaily šialeného výkonu Arnauda De Lieho na pretekoch Omloop Het Nieuwsblad v číslach.

Len 21-ročný belgický talent skončil v historicky najrýchlejšej edícii Omloop Het Nieuwsblad na desiatom mieste. Trasu s dĺžkou 208 km a prevýšením 1563 m prešiel s priemernou rýchlosťou 43,5 km/h, pričom dosiahol počas necelých piatich hodín priemerný normalizovaný výkon 344 wattov.

11:42 Preteky Shimano Super Cup Banyoles aj so slovenskou účasťou, Lukáš Vranák finišoval v junioroch na 23. mieste.

Druhým slovenským pretekárom na štarte juniorských pretekov bol Filip Sadloň, ktorý obsadil konečné 60. miesto. Elitné kategórie ovládli francúzski jazdci Victor Koretzky a Pauline Ferrand-Prévot.

09:40 Klasiky Kuurne-Brusel-Kuurne aj Omloop Het Nieuwsblad boli najrýchlejšie v histórii pretekov.

Jan Tratnik vyhral Nieuwsblad s priemernou rýchlosťou 45,147 km/h a jeho tímový kolega Wout van Aert vyhral Kuurne s priemernou rýchlosťou 44,691 km/h, čím prekonal rekord z roku 1975.

Zavrieť reklamu