Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!
Inzercia

Dochádzajte do práce či školy bez obáv a štýlovo s Thule

Leto stále nepovedalo svoje posledné slovo a koniec prázdnin nám dôrazne pripomínajú zatiaľ len deti so školskými taškami a rušnejšia prevádzka v uliciach. Tak prečo nevyužiť krásne počasie a neskúsiť cestovanie do práce alebo do školy trochu inak? Thule prichádza s tipmi, ako využiť dochádzanie vo váš prospech a premeniť šedú rutinu v okamihu, na ktorý sa budete tešiť.
Matúš Bušík
Dochádzajte do práce či školy bez obáv a štýlovo s Thule

Začať deň pohybom na čerstvom vzduchu je skvelý spôsob ako sa dobre naladiť a zvýšiť svoju produktivitu.

Počasie samozrejme nie je vždy vľúdne, ale so správnou výbavou vás rozhodne nezaskočí. A strachovať sa numusíte ani o veci, ktoré so sebou prevážate.

Elektronika v bezpečí

Mnohí z nás so sebou do práce alebo do školy vozia notebook. Aj pri dochádzaní na bicykli môžete udržať tento pracovný nástroj v úplnom bezpečí.

Riešením, ktoré využijete nielen na bicykli, je odolný batoh, do ktorého svoju elektroniku aj ďalšie potrebné veci uložíte.

Vnútorné usporiadanie batohu je veľmi dôležité. Každá vec potrebuje vlastné miesto, na ktorom ju vždy bezpečne nájdete.

Sieťované vrecká umožňujú rýchlo skontrolovať obsah. Vonkajšie vrecká na zips ukryjú veci, ktoré potrebujete mať po ruke a vďaka vonkajšiemu pružnému vrecku máte vždy na dosah fľašu s vodou.

Batohy na notebook nájdete napríklad vo vylepšenej kolekcii Thule Paramount, ktorá novo ponúka aj tašky alebo väčšie aj menšie crossbody tašky, ktoré vám maximálne uľahčujú cestovanie po meste.

Variantom určeným priamo na dochádzanie na bicykli je potom batoh Paramount Commuter.

Pri zhoršenom počasí oceníte jeho nepremokavé chránené zipsy (pre veľký lejak je súčasťou balenia pláštenka) rovnako ako reflexné prvky viditeľné zo všetkých uhlov.

Tašky do blata i dažďa

V nepriaznivom počasí môžete svoj bicykel vybaviť nepremokavými postrannými taškami s krytím IPX4.

Tašky sú vybavené vystuženým vreckom na notebook alebo tablet, rovnako ako popruhom pre jednoduché prenášanie.

Pri výjazde do kopca rozhodne príde vhod, že sa váš chrbát nepotí pod batohom.

S ohľadom na prírodu

Pri výbere batožiny by sme nemali zabúdať na ekologickú stopu výrobku. Rad výrobkov spoločnosti Thule je vyrobený zo 100% recyklovaných materiálov s certifikáciou bluesign®.

Thule Tact je produktový rad s certifikáciou bluesign® prispôsobený na využitie v meste.

Ponúka rad šikovných riešení, ktoré chránia batožinu pred krádežou (ramenné popruhy možno ovinúť okolo objektov, skryté zipsy, skryté vrecko s prístupom z chrbta batohu).

Vysoká odolnosť výrobkov umožňuje dlhšiu dobu používania a nie je potrebné tak často kupovať nové. Niektoré batohy sú vyrobené aj zo 100% recyklovaných materiálov.

Deti so sebou

Ak máte malé deti, bez obáv ich vezmite na bicykel so sebou. Voda striekajúca na vozík s integrovanou pláštenkou môže byť pre malého cestovateľa veľkým zážitkom.

Pre vás to je ďalšia chvíľa, ktorú môžete tráviť so svojou rodinou. Napríklad multifunkčný vozík Thule Courier sa dá prispôsobiť aj na prevoz vášho vybavenia, nákupu alebo napr. na cestovanie so psom.

Ďalšou skvelou možnosťou na dochádzanie s deťmi sú cyklosedačky. Sú veľmi ľahké, absorbujú nárazy a dobre sa s nimi manévruje.

Napríklad sedačky Thule Yepp 2 sú k dispozícii v palete zemitých farieb a je možné vyberať z troch typov podľa spôsobu montáže – na nosič, na rám bicykla alebo na predstavec riadidiel.

S vhodným riešením pre vaše potreby vám ochotne pomôže zákaznícky servis Thule alebo najbližší predajca.

www.thule.com

Od roku 1942 prešla švédska spoločnosť Thule dlhú cestu. Prvým predstaveným výrobkom bol nosič lyží na strechu automobilu. Nasledovali strešné nosiče, boxy na strechu, nosiče bicyklov … Thule ale nie sú len nosiče vybavenia a úložné priestory. Spoločnosť sa zameriava na vývoj odolných, múdro riešených a udržateľných výrobkov pre aktívny život.

Či už ste zapálení pre akúkoľvek vec. Kamkoľvek mierite, čokoľvek beriete so sebou.

Bring your board, Bring your bike, Bring your skis, Bring your gear, Bring your kids, Bring your love, Bring your dreams, Bring your passion, Bring your life.

Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu