Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!
Novinky

Video: Beyond the Line je nový seriál z prostredia svetového pohára v horskej cyklistike z produkcie Red Bull

Rob Warner, Eliot Jackson a Emily Batty spojili svoje sily, aby vytvorili nový seriál Red Bull „Beyond the Line“. Ten sa odohráva v zákulisí UCI Downhill World Cup 2023.
Matúš Bušík
Video: Beyond the Line je nový seriál z prostredia svetového pohára v horskej cyklistike z produkcie Red Bull

Nová show poskytne jedinečný prístup k niektorým z najväčších mien MTB pomocou technológie, ktorá prinesie živé rozhovory, analýzu pretekov a aktualizácie udalostí priamo do štúdia.

Britský bývalý downhiller Warner bol jedným z obľúbených komentátoriv pretekov svetového pohára a bol pre Red Bull jasnou voľbou. V spolupráci s Eliotom Jacksonom a Emily Batty nahliadnu do zákulisia každej zastávky SP, ale privítajú aj populárnych jazdcov.

Warner povedal: „Je skvelé vidieť ‚Beyond the Line‘ na Red Bull TV. Svetový pohár má v mojom srdci špeciálne miesto a keďže som v štúdiu s Eliotom, Emily a hosťami svetovej triedy, som vo svojom živle.“

Američan Jackson prvýkrát začal v zjazde vo veku 18 rokov a svoje prvé preteky Svetového pohára vo Val di Sole v Taliansku v roku 2010 absolvoval vo veku 20 rokov.

Kanaďanka Batty súťažila na Svetovom pohári XCO, pričom v rokoch 2016 a 2018 získala z hier Commonwealthu 2014 striebro a bronz z Majstrovstiev sveta. 35-ročná jazdkyňa povedala: „Beyond the Line“ je hĺbkový pohľad do Svetového pohára, aké nemá žiadna iná šou. Som nadšená, že som toho súčasťou.“

Foto: Red Bull Content Pool

Rakúska hviezda zjazdu a úradujúca majsterka sveta Valentina „Vali“ Höll sa v prvej epizóde objavila po boku krajana Andreasa Kolba, keď sa ponoria do sezóny a do toho, čo bude nasledovať.

Kalifornský rodák Jackson dodal: „Vali Höll je jednou z mojich obľúbených jazdkýň a je skvelé mať ju v prvej epizóde. Svetové poháre sú vždy plné prekvapení a teším sa, keď budem hovoriť o ich doterajšej ceste a o tom, čo by mohlo nasledovať. Pripravte sa na ultimátny pohľad na túto sezónu.“

Prvá epizóda Beyond the Line je už dostupná na Red Bull TV.

Aktuality

10:37 Dusty Days v Kálnici s účasťou svetových jazdcov!

V kálnickom bikeparku to bude v najbližších dňoch žiť a to poriadne. Uskutoční sa totoiž freeride akcia s názvom Dusty Days, na ktorú sú pozvaní tí najlepší svetoví jazdci!

Včera 12:15 Video: Victor Koretzky sa po pretekoch v XCC pustil do tímového kolegu Vidaurre Kossmanna.

Pretekári tímu Specialized Factory Racing si mali po pretekoch v Short Tracku čo vysvetľovať. Úspešnejší z tejto dvojice Martin Vidaurre Kossmann skončil v sobotu na treťom mieste a Victor Koretzky obsadil 4. pozíciu, s ktorou očividne nebol spokojný.

Včera 11:06 Fotogaléria: Najlepšie zábery z úvodného kola Svetového pohára v XCO v brazílskej Mairiporã.

Úvodné kolo v Brazílii bolo ohromne napínavé a plné zvratov. Najrýchlejšími jazdcami sa napokon stali Švédka Jenny Rissveds a Američan Chritopher Blevins.

Včera 10:51 Jenny Rissveds a Chritopher Blevins ovládli v napínavých pretekoch prvé kolo svetového pohára XCO v brazílskej Mairiporã.

Svetový pohár v horskej cyklistike odštartoval svojou prvou zastávkou v brazílskej Mairiporã. Elitní jazdci zvádzali súboje do úplného konca pretekov a o víťazoch sa rozhodovalo až v poslednom kole.

14.04.2024 Tom Pidcock bol v záverečnom šprinte štvorčlennej skupiny Amstel Gold Race najrýchlejší, Van der Poel mimo boja o víťazstvo.

Na druhom mieste v pretekoch skončil švajčiarsky jazdec Marc Hirschi, ktorý bol počas celých pretekov naozaj aktívny, avšak v šprinte na Pidcocka nestačil. Na treťom mieste v pretekoch skončil Tiesj Benoot.

Zavrieť reklamu