Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 10,90€!
Novinky

CTM predstavuje gravel novinku Koyuk 2.0

Chystáte sa najazdiť veľkú porciu kilometrov na rôznych povrchoch alebo sa ovešať batožinou a vydať sa krížom cez kontinent? Chcete zažiť tú pravú, dobrodružnú cyklistiku? Gravel bicykel Koyuk pre vás bude ideálnym spoločníkom.
1 099,99
Biker

Ak si počas svojho výletu zmyslíte, že máte chuť si užiť trochu prachu a terénu, jednoducho odbočíte na nespevnený terén a Koyuk to bez problémov zvládne. Koyuk 2.0 je lepšie vybavený z dvojice gravelov v našej ponuke.

Poteší vás ako jedinečným dizajnom, tak aj vyváženými jazdnými vlastnosťami. So svojou váhou ľahko prekračujúcou 10kg sa s ním ľahko manévruje a únava prichádza oveľa neskôr. Geometria je navrhnutá so zreteľom na komfort a ideálnu jazdeckú pozíciu.

Výbava je zložená z kvalitných a osvedčených komponentov. Základom je ľahký hliníkový rám zo zliatiny 6061 a karbónová vidlica. Radenie a pohon je doménou rady Shimano 105.

Pri gravel bicykloch je veľmi dôležité držanie stopy na každom povrchu, preto sme Koyuk 2.0 osadili plášťami WTB Riddler TCS, ktoré sú spolu s ráfikmi WTB STi 23 pripravené na bezdušové použitie. Tak na čo čakáš? Epické zážitky ťa dostanú!

Cena: 1099,99€

Viac informácií na webe: www.ctm.sk

Detaily

Vaše komentáre

Náš Facebook