Sam Reynolds opúšťa UR Team.
Anglický freerider končí aj v spolupráci so značkou NS Bikes.

Sam Reynolds na Redbull Rampage Foto: Christian Pondella / Red Bull Content Pool
Sam Reynolds oznámil na sociálnych sieťach, že po 11 rokoch odchádza z tímu UR a zároveň už nebude mať NS Bikes ako svojho sponzora.
View this post on Instagram
Reynolds sa stal súčasťou tímu UR v roku 2014 a už v roku 2015 vyhral na Redbull Rampage v kategórii Best trick. Sam vtedy predviedol trik Superman cez 22 metrový skok cez kaňon.
Počas svojho pôsobenia sa objavil v mnohých jedinečných videách, ktoré tím vydal pri rôznych príležitostiach a v poslednej dobe je známy aj vďaka svojmu úspešnému Youtube kanálu.
Najnovšie aktuality
Druhá etapa prinesie prvý náročnejší deň pre favoritov, keď sa pelotón po rovinatom úvode presunie do kopcovitého terénu s tromi stúpaniami.
Slovenský majster predviedol v závere dobrú pozičnú jazdu, keď pracoval pre Dylana Groenewegena, ktorý sa však zaplietol do hromadného pádu tesne pred cieľom. Magnier ide po víťazstve do ružového dresu, keď v šprinte porazil Tobiasa Lund Andresena a Ethana Vernona.
Giro d’Italia odštartuje v Bulharsku rovinatou etapou vhodnou pre šprintérov, ktorá ponúkne prvú šancu na zisk ružového dresu.
Predstavte si túto situáciu: Dlhé mesiace šetríte na svoj vysnívaný bicykel. Čítate recenzie, porovnávate geometrie rámov a nakoniec si domov prinesiete špičkový stroj. Potom však príde realita prvých výjazdov.
Giro d’Italia vzniklo ako odpoveď na úspech Tour de France a tvrdý súboj talianskych novín o čitateľov. Jazdci absolvovali tisíce kilometrov na ťažkých bicykloch bez technickej pomoci a počas etáp často bojovali s únavou, počasím aj podvodmi súperov.
Čítať ďalej

Lukáš Kubiš išiel výborne, Groenewegen spadol. Giro d’Italia sa začalo chaotickým šprintom, hromadným pádom a víťazstvom Paula Magniera

Bikefitting: Bicykel na mieru nie je žiaden zbytočný luxus

Víno ako stimulant, podvody vlakom a šialene dlhé etapy. Príbeh vzniku Giro d’Italia v roku 1909

Jonas Vingegaard verí v úspešný debut na Giro d’Italia. Cieľom je ružový dres aj miesto v histórii

FOTO & VIDEO | Posledné prípravy Lukáša Kubiša a jeho tímu pred štartom na Giro d’Italia 2026





