Sledujte Red Bull Rampage naživo na plátne vo Freeride Bikeparku Kálnica.
Freeride udalosť roka je tu a kde inde si ju vychutnať než v Kálnici!? Organizátori majú pre vás pripravený Red Bull, kvíz, gril a pop-corn počas celého večera!

Najvačší sviatok freeridu – závod Red Bull Rampage v Utahu sa opať blíži a my sme sa rozhodli, že ho pre vás premietneme na plátno priamo u nás vo Freeride Bikeparku Kálnica!
Prídťe si to s nami užiť už v Piatok večer 13.Októbra. Občerstvíme vás jedlom z grilu, popcornom a Red Bullom.
To všetko vrátane vstupu máte za cenu 5 €.

Pred začatím premietania si dáme malý kvíz o histórii Rampagu kde môžte vyhrať skvelý merch od Red Bullu s tematikou Rampage!
Bikepark budeme mať otvorený od piatku až do nedele a očakávame skvelé jesenné počasie takže neostaňte doma, ale príďte si s nami pojazdiť, pokempovať a pozrieť si tento skvelý freeridový event naživo!
Najnovšie aktuality
Pred pár týždňami porazil Van Aert majstra sveta v cestnej cyklistike Tadeja Pogačara na Paríž-Roubaix. Tentokrát ovládol gravelové preteky Marly Grav Race, na ktorých štartoval aj gravelový majster sveta Florian Vermeersch. Belgičan napokon obsadil štvrté miesto.
Jonathan Milan skončil na druhom mieste a tretí finišoval Dylan Groenewegen.
Tretia etapa by mala opäť patriť šprintérom, keď jediné dlhšie stúpanie prichádza ďaleko pred cieľom.
Vedúca trojica mala ešte dva kilometre pred cieľom 20-sekundový náskok. Skupina prenasledovateľov ich však 400 metrov pred cieľom dobehla a v šprinte zvíťazil Guillermo Thomas Silva.
„Dnes to pôsobilo ako 3,5-hodinový tréning,“ povedal po etape Jonas Vingegaard.
Čítať ďalej

Wout van Aert opäť porazil majstra sveta, tentokrát na gravelovom bicykli. Po 22-kilometrovom sóle vyhral gravelové preteky v Limburgu

Paul Magnier porazil v tesnom šprinte Milana aj Groenewegena a pripísal si druhé víťazstvo na Giro d’Italia

Vingegaard to skúsil, favoriti záver pretaktizovali. Uruguajčan prekvapil víťazstvom druhej etapy Giro d’Italia

Priemerný výkon 168 wattov a tep 92 bpm. Úvodnú etapu Giro d’Italia by zvládol aj amatérsky cyklista

Lukáš Kubiš išiel výborne, Groenewegen spadol. Giro d’Italia sa začalo chaotickým šprintom, hromadným pádom a víťazstvom Paula Magniera





