Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Návleky na tretry Freezing Point

Ochrana před mrazem.
Biker
Návleky na tretry Freezing point jsou novinkou pro letošní podzimní/zimní sezónu. Vrchní část tvoří nepromokavý neopren a uvnitř je fleecová podšívka s lepenými švy. Vaše nohy tak zústanou v suchu a teple. Zadní odolný zip má zaklápěcího jezdce a horní přezku ze suchého zipu Velcro®. Z vnitřní strany zipu je ještě klopa z tenkého neoprenu pro dokonalou izolaci. Podešev je z odolného aramidu včetně použití aramidových nití. Pro vyšší bezpečnost jsou návleky opatřeny reflexními prvky. Vyhněte se tuto zimu zmrzlým nohám!Cena: €54.99 /// Velikosti: S, M, L, XL, XXL

Konstrukce: Hlavní materiál – Neoprén 90%; Nylon 5%; Polyester 5%

Aktuality

Včera 18:45 Tahnee Seagrave vyhrala svetový pohár v zjazde vo Val di Sole, v mužoch dominoval Amaury Pierron (+video).

Tahnee Seagrave a Amaury Pierron dokazujú, že ich forma sa dostáva opäť na vrchol. Tahnee Seagrave vyhrala preteky svetového pohára po troch rokoch a Amaury sa z víťazstva tešil po prvýkrát po návrate medzi pásky po zranení.

14.06.2024 Video: CTM Racing tím na pretekoch svetového pohára v endure v rakúskom Leogagnu.

Na sveťáku (EDR) v Leogangu to bola tento rok čistá šmýkačka. Ako sa s tým vysporiadali jazdci továrenského tímu CTM si pozriete vo vlogu.

14.06.2024 Jasper Philipsen vyhral v šprinte tretiu etapu Okolo Belgicka.

Na druhom mieste skončil Olav Kooij a tretí finišoval Gerben Thijssen pred Timom Merlierom.

14.06.2024 Giovanni Aleotti vyhral po záverečnom sóle 3. etapu Okolo Slovinska.

Aleotti zaútočil z vedúcej skupiny v zjazde po stúpaní Ravnica, 8 km pred cieľom kopcovitej etapy, svoje sólo úspešne priviedol až do cieľa a dostal sa aj do vedenia celkovej klasifikácie. Na druhom mieste skončil Jhonatan Narváez a tretí finišoval Jordan Jegat.

14.06.2024 Joao Almeida vyhral horskú 6. etapu Okolo Švajčiarska, ktorú pre sneženie výrazne skrátili.

Etapa mala len 42 kilometrov a rozhodovalo sa v stúpaní Blatten (5,8 km / 8,8 %). Za Almeidom skončil na druhom mieste jeho tímový kolega z UAE Emirates a líder celkovej klasifikácie Adam Yates a tretí finišoval Mattias Skjelmose.

Zavrieť reklamu