Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Tlačové správy

Elektrobicykle Kellys Tygon a Tayen majú navigáciu a motor Panasonic GX Ultimate

Tygon a Tayen sú horské bicykle s pevným rámom a ,množstvom nových a užitočných funkcií.
Biker
Elektrobicykle Kellys Tygon a Tayen majú navigáciu a motor Panasonic GX Ultimate

Kellys Bicycles predstavuje novú generáciu svojich eMTB hardtailov s plnofarebným Bluetooth® displejom pre navigáciu počas jazdy, 725 Wh batériou a 90 Nm motorom Panasonic GX Ultimate.

Nové modely sú už teraz dostupné u predajcov Kellys.

Výkonná pohonná jednotka

Panasonic GX Ultimate je jeden z najkompaktnejších, najľahších (2,9 kg) a najvýkonnejších (90 Nm) e-bikových motorov vo svojej triede.

Navyše ponúka AUTO režim, ktorý monitoruje parametre pri jazde a prispôsobuje úroveň asistencie štýlu jazdy a aktuálnym podmienkam, vďaka čomu poskytuje prirodzenejší pocit z výjazdu a zároveň zvyšuje energetickú efektivitu.

Bluetooth® farebný displej s navigáciou

Elektrobicykle Kellys série R sú vybavené novým Bluetooth® farebným displejom Panasonic, ktorý poskytuje všetky údaje o jazde, ako sú aktuálna rýchlosť, dojazd, priemerná rýchlosť, kadencia a mnohé ďalšie.

Okrem toho môžete cez micro USB port v displeji priamo nabíjať svoje mobilné zariadenie!

Navyše je možné nový displej spárovať s vaším mobilným zariadením a aplikáciami Komoot/Wahoo a vytvoriť tak integrovaný navigačný systém pre elektrobicykel, ktorý vám ukáže smer v horskom teréne aj na ceste, alebo rozšíri možnosti vkladania údajov o kadencii vďaka snímačom v motore o záznamoch jazdy v aplikácii STRAVA.

Vylepšený a v Európe roboticky vyrobený rám

Všetky elektrobicyklové rámy série R sa vyrábajú priamo v Európskej únii procesom laserového rezania a robotického zvárania.

Súčasťou rámu je aj celohliníkový laserovo rezaný kryt batérie pre dosiahnutie najvyššej úrovne priemyselného spracovania.

Okrem toho sa všetky rámy vyrábajú s úchytmi kolies na pevné osi pre lepšiu tuhosť a dokonalý zážitok z jazdy.

Výkonná batéria

Najnovšia Li-ion KELLYS RE-CHARGE V10 batéria ponúka 725 Wh pri hmotnosti len 3,7 kg a najlepší pomer kapacity a hmotnosti vo svojej triede – 194 Wh (5,35 Ah) na kilogram váhy.

Batéria je navyše plne vyberateľná. Okrem toho je teraz k dispozícii rýchle nabíjanie batérie vďaka 4,5 Ah nabíjačke (5 h – 80 %, 6 h – 100 %).

Všetky tieto funkcie budú dostupné aj na nových touringových elektrobicykloch – KELLYS eCARSON a eCRISTY.

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu