Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S OFICIÁLNYM TRIČKOM BIRELL BIKEFEST IBA ZA 34,90€!
Tlačové správy

SRAM Eagle Transmission definuje nový spôsob radenia

SRAM dnes uviedli na trh úplne novú kolekciu pohonu a bŕzd. Pohon má fungovať na opačnom princípe, na aký sme zvyknutí a najlepšie vlastnosti radenia rýchlostí má mať pri vysokej záťaži.
Matúš Bušík
SRAM Eagle Transmission definuje nový spôsob radenia

Počas šesťročnej histórie Eagle a jedenástich rokov špecializovaného 1x pohonu SRAM zdokonalil prvky systému, ktorý ovládajú.

Aj s týmto dedičstvom sa zaujímali, či je možné dosiahnuť novú úroveň výkonu nielen v prospech SRAM, ale aj s cieľom pomôcť jazdcom a zlepšiť jazdu ako celkový prejav.

Takže prehodnotili celé spojenie medzi rámom, kolesom a pohonom.

Eagle Transmission je prvý prístup svojho druhu k pohonu horských bicyklov, ktorý nastavuje novú latku a nové očakávania pre celý systém.

Toto je splnený sen

Eagle Transmission bol navrhnutý a skonštruovaný do hmatateľnej technológie pre najnáročnejších jazdcov na svete.

Eagle Transmission, postavený na univerzálnej konštante samotnej osi kolesa, je radikálne robustný, plne integrovaný a vzájomne závislý bezdrôtový pohon, ktorý doslova mení spôsob našej jazdy.

Zjednodušuje, posilňuje a predlžuje životnosť na nové limity. Nepoužíva žiadnu pätku alebo zavesenie prehadzovačky ani nastavovacie skrutky a umožňuje vám bezchybne radiť pri maximálnom výkone.

Eagle Transmission spúšta seizmický posun v tom, čo znamená preradiť na horskom bicykli.

Nový pohon Eagle Transmission je dostupný v rade XX SL, odľahčenej a určenej pre crosscountry, a ďalej radách XX a X0, ktoré sú plne pripravené pre použitie na horských bicykloch i elektrobicykloch.

Kolekcia bŕzd SRAM Stealth

Skryté z dohľadu, brzdy SRAM MTB prichádzajú s páčkami Stealth. Úplne nový dizajn tela páky približuje hadicu k riadidlám, čo umožňuje uhladenejšiu a modernejšiu jazdu.

Kolekcia bŕzd v zjednodušenej zostave s Level a Code má vzhľad pák skvele esteticky doplňujúci sa s novým pohonom Eagle Transmission.

Brzdy SRAM Code a Level Stealth sú dostupné v dvoch úrovniach – Ultimate a Silver. Modelová rada Level sa naviac rozdeľuje na ľahšie 2-piestikové strmene a účinnejšie 4-piestikové strmene.

www.cyklozitny.cz

Aktuality

Včera 12:14 Na bicykli za pôžitkami v Rakúsku: Cyklocesta pri rieke Inn – 520 kilometrov v srdci Álp.

Cyklocesta vedie zo St. Moritzu cez Innsbruck do Passau krížom cez Alpy po prúde rieky Inn.

Včera 11:13 Ako vyzerá trasa na Critérium du Dauphiné 2023? (detaily etáp, profily, dĺžka, prevýšenie).

V poslednej skúške pred Tour de France čakajú pretekárov na Critérium du Dauphiné štyri kopcovité etapy, jedna individuálna časovka a končí sa tromi horskými etapami.

Včera 10:00 Tím Lotto Dstny po sezóne 2023 končí s bicyklami Ridley.

„Ridley trochu zaostáva v oblasti inovácií,“ uvádza belgický tím, ktorý hľadá iného výrobcu bicyklov ako sponzora pre rok 2024. (Wielerflits)

Včera 09:32 Primož Roglič by sa mohol stretnúť s Evenepoelom už na pretekoch Okolo Švajčiarska.

Roglič ani Evenepoel zatiaľ stopercentne nepotvrdili štart na švajčiarskych 8-dňových pretekoch, ale keďže ani jeden z nich neplánuje ísť na Tour de France, je to dosť pravdepodobné.

31.05.2023 Birell Bikefest 2023: 10 vecí, ktoré si nesmiete zabudnúť.

Do začiatku Birell BikeFestu 2023 zostáva už iba zopár hodín. Prečítajte si zoznam tých najpotrebnejších vecí, ktoré by vám v Kálnici nemali chýbať.

Zavrieť reklamu