Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Uvex variotronic už aj pre bikerov!

Hi-tech LCD zorník okuliarov uvex variotronic znamená revolúciu v cyklistických okuliaroch.
Biker

Už nikdy sa Vám nestane, že pri prechode zo slnka do lesa budú vaše okuliare príliš tmavé. Vďaka reakčnému času iba 0,1 sekundy a zabudovanému svetelnému senzoru stmavnú a zosvetlia bleskovou rýchlosťou automaticky, alebo manuálne v rozsahu S1-S3. Svetlý režim má 64% priepustnosť svetla (S1), kým tónované sklá umožňujú prechod iba 16% svetla (S3).

Funkčnosť okuliarov je zabezpečená vstavaným dobíjacím akumulátorom s výdržou 50 hodín nepretržitej prevádzky. Pritom všetkom vážia iba 41 gramov. Okuliare získali viaceré prestížne ocenenia, akými sú Eurobike Gold Winner Award, ISPO Gold Winner Award. Sú dostupné v bezrámovom variante uvex variotronic s, alebo s rámom ako uvex variotronic ff za 299,95€.

facebook.com/uvexslovakia /// www.uvexsports.sk

Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu