Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Uvex variotronic už aj pre bikerov!

Hi-tech LCD zorník okuliarov uvex variotronic znamená revolúciu v cyklistických okuliaroch.
Biker

Už nikdy sa Vám nestane, že pri prechode zo slnka do lesa budú vaše okuliare príliš tmavé. Vďaka reakčnému času iba 0,1 sekundy a zabudovanému svetelnému senzoru stmavnú a zosvetlia bleskovou rýchlosťou automaticky, alebo manuálne v rozsahu S1-S3. Svetlý režim má 64% priepustnosť svetla (S1), kým tónované sklá umožňujú prechod iba 16% svetla (S3).

Funkčnosť okuliarov je zabezpečená vstavaným dobíjacím akumulátorom s výdržou 50 hodín nepretržitej prevádzky. Pritom všetkom vážia iba 41 gramov. Okuliare získali viaceré prestížne ocenenia, akými sú Eurobike Gold Winner Award, ISPO Gold Winner Award. Sú dostupné v bezrámovom variante uvex variotronic s, alebo s rámom ako uvex variotronic ff za 299,95€.

facebook.com/uvexslovakia /// www.uvexsports.sk

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu