Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Návleky na tretry Freezing Point

Ochrana před mrazem.
Biker
Návleky na tretry Freezing point jsou novinkou pro letošní podzimní/zimní sezónu. Vrchní část tvoří nepromokavý neopren a uvnitř je fleecová podšívka s lepenými švy. Vaše nohy tak zústanou v suchu a teple. Zadní odolný zip má zaklápěcího jezdce a horní přezku ze suchého zipu Velcro®. Z vnitřní strany zipu je ještě klopa z tenkého neoprenu pro dokonalou izolaci. Podešev je z odolného aramidu včetně použití aramidových nití. Pro vyšší bezpečnost jsou návleky opatřeny reflexními prvky. Vyhněte se tuto zimu zmrzlým nohám!Cena: €54.99 /// Velikosti: S, M, L, XL, XXL

Konstrukce: Hlavní materiál – Neoprén 90%; Nylon 5%; Polyester 5%

Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu