Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

THE BLACK JACK – enduro novinka od slovenského výrobcu KENZEL

Aký je Black Jack za jazdy? Komfortný, lineárny, stabilný. To, že ide o skvelo navrhnuté endurko vybavené ideálnym mixom top komponentov si uvedomíte hneď, ako sa posadíte na bicykel.
Biker

Black Jack je osadený dvojprevodníkom z radu Deore, disponuje zdvihom 160 mm, ktorý zaručuje vidlica Manitou Mattoc PRO a vzduchový tlmič Manitou Swinger. Po zamknutí tlmičov sa dá hravo pustiť do riadneho výšlapu a pocit XC biku sa určite dostaví. Pri odblokovanom lockoute a zasunutí teleskopickej sedlovky sa z Black Jacku stáva drsné enduro, ktoré dokáže nahnať adrenalín do tela každého bikera a aj obyčajný terén bude pre Vás s Black Jack novým zážitkom.

V zákrutách je skvele stabilný a drží si stopu, čo ho robí vhodnou kartou aj pre profíka a umožňuje neobmedzene jazdiť do, či z kopca. Toto dôsledne navrhnuté hliníkové endurko ponúka pri zjazdoch pocit bezpečia a istoty, hravo zvláda technické pasáže v rýchlosti, polet v lesoch či rekreačný pojazd. Black Jack je k dispozícii tak v 27,5″-ke, ako aj v dvadsaťšesť palcovom prevedení a v troch farebných variantách.

Pri cene 1990 € ide rozhodne o eso! /// http://www.kenzel.sk

Text: Kenzel


Aktuality

Včera 11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

Včera 10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

Včera 10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

21.09.2023 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

21.09.2023 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu