Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

THE BLACK JACK – enduro novinka od slovenského výrobcu KENZEL

Aký je Black Jack za jazdy? Komfortný, lineárny, stabilný. To, že ide o skvelo navrhnuté endurko vybavené ideálnym mixom top komponentov si uvedomíte hneď, ako sa posadíte na bicykel.
Biker

Black Jack je osadený dvojprevodníkom z radu Deore, disponuje zdvihom 160 mm, ktorý zaručuje vidlica Manitou Mattoc PRO a vzduchový tlmič Manitou Swinger. Po zamknutí tlmičov sa dá hravo pustiť do riadneho výšlapu a pocit XC biku sa určite dostaví. Pri odblokovanom lockoute a zasunutí teleskopickej sedlovky sa z Black Jacku stáva drsné enduro, ktoré dokáže nahnať adrenalín do tela každého bikera a aj obyčajný terén bude pre Vás s Black Jack novým zážitkom.

V zákrutách je skvele stabilný a drží si stopu, čo ho robí vhodnou kartou aj pre profíka a umožňuje neobmedzene jazdiť do, či z kopca. Toto dôsledne navrhnuté hliníkové endurko ponúka pri zjazdoch pocit bezpečia a istoty, hravo zvláda technické pasáže v rýchlosti, polet v lesoch či rekreačný pojazd. Black Jack je k dispozícii tak v 27,5″-ke, ako aj v dvadsaťšesť palcovom prevedení a v troch farebných variantách.

Pri cene 1990 € ide rozhodne o eso! /// http://www.kenzel.sk


Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu