Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER S ČELENKOU IBA ZA 18,90€!
Novinky

Gripy Wolf Tooth Echo Lock-On

Americká značka Wolf Tooth prichádza na trh s novými gripmi na horskú cyklistiku. Vylaďťe farebné detaily na svojom bicykli.
Matúš Bušík

Wolf Tooth Echo Lock-On Gripy sú navrhnuté pre horskú cyklistiku v akejkoľvek forme, od XC cez enduro až po downhill.

Zámerne zvolená guma s durometrom 20A je mäkká, odolná a efektívne tlmí vibrácie. Táto mäkká, lepkavá guma využíva tvarovaný, striedavý diagonálny vzor navrhnutý tak, aby udržal ruky jazdca na mieste.

Eloxovaný hliníkový golier upevňuje čierne rukoväte k vašim riadidlám. S ôsmimi rôznymi farbami, z ktorých si môžete vybrať, môžete ľahko zladiť svoje uzamykacie rukoväte Echo s ďalším príslušenstvom a komponentmi Wolf Tooth.

Otvorené konce uzamykacích rukovätí Echo znamenajú, že sú kompatibilné s našimi multifunkčnými nástrojmi systému EnCase a eloxovanými koncovými zátkami riadidiel.

Cena: 36 € (890 Kč)

www.zookee.cz

Aktuality

14:15 Kamión zrazil a zabil trojnásobného víťaza Valónskeho šípu Davide Rebellina.

Polícia vyšetruje tragédiu a pátra po vodičovi kamiónu, ktorý z miesta činu ušiel. Taliansky bývalý profesionálny cyklista mal 51 rokov. Tragická nehoda sa stala neďaleko mesta Vicenza v benátskom regióne.

13:51 6 kľúčových zmien v technických predpisoch UCI pre cestné bicykle v roku 2023.

UCI zakazuje extrémne úzke riadidlá, povolila dlhšie predstavce a stanovila nové dĺžkové obmedzenia pre časovky a dokonca aj pre helmy.

12:48 Najúspešnejší cyklista roku 2022 je Pogačar, na pódiu bol najčastejšie Pedersen.

Tadej Pogačar má na konte 16 víťazstiev a 25 pódiových umiestnení. Druhý najúspešnejší je majster sveta Remco Evenepoel a za ním skončil jeho tímový kolega Fabio Jakobsen. Na pódiu bol 26-krát dánsky cyklista Mads Pedersen, ktorý tento rok vyhral 10 pretekov.

12:31 Remco Evenepoel oznámil, že bude štartovať na Giro d’Italia 2023.

„Bude to špeciálna edícia, keďže budem mať na sebe dúhový dres, takže sa naozaj teším. Teraz som tu v Amalfi… prechádzam si cesty a bavím sa. Dúfam, že sa čoskoro uvidíme v Taliansku a dúfam, že sa na mňa a celý tím prídete pozrieť,“ povedal Evenepoel. (Quick-Step Alpha Vinyl)

Včera 16:22 Získajte predplatné magazínu Biker a Cyklistika za zvýhodnenú sumu 19,90 eur.

Na predplatnom tak ušetríte až 30 eur za celý rok.

Zavrieť reklamu