Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Nukeproof pridáva do ponuky limitovanú edíciu rámov s prémiovými pružinovými tlmičmi

Profesionálne vyladené tlmiče značiek PUSH, FAST a EXT majú byť alternatívou k sériovým rámom s tlmičom Rock Shox.
Matúš Bušík

Poznáte to, či je to na trailoch, v depe alebo na internetových fórach diskusia pružina vs. vzduch je nekonečný príbeh. Obe možnosti majú svoje klady aj zápory a na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď.

Našťastie progresívna kinematika rámov Nukeproof Mega a Giga umožňuje skvelý chod so vzduchovým, ale aj pružinovým tlmičom, takže každý jazdec si vyberie na základe svojho štýlu jazdy.

V roku 2022 Nukeproof uviedli na trh Giga RS a MegaWatt RS s pružinovým tlmičom RockShox Super Deluxe Coil. Výrobca postrehol zvýšený dopyt po pružinových tlmičoch a rozhodol sa reagovať zaujímavými spoluprácami.

Všetky farebné kombinácie a dostupné modely nájdete v galérii.

Do ponuky tak prichádza špeciálna limitovaná edícia rámov Mega a Giga s nápaditým lakom a prémiovými špeciálne vyladenými tlmičmi od spoločností PUSH, FAST a EXT.

Keďže Rockshox tiež uviedol na trh najnovšiu generáciu svojho Super Deluxe, chceli sme zabezpečiť, aby náš trailový bicykel The Reactor nezmeškal vydanie tejto limitovanej edície.

V pípade vášho záujmu o objednanie limitovanej edície rámov Nukeproof s prémiovými tlmičmi tak môžete urobiť prostredníctvom bikeporn.cz a emailu na ahoj@bikeporn.cz.

PUSH Industries- Giga & Mega 297

Spoločnosť PUSH Industries z Colorada si potrpí na detaily, takže môžete jazdiť na jednom z najlepších dostupných zadných tlmičov. Nukeproof spolupracovali priamo s PUSH na optimalizácii ladenia tlmiča ELEVENSIX pre krivku pákového efektu Giga a Mega. Kompletné informácii o tlmiči nájdete na ich stránke PUSH Industries.

Oba rámy budú dostupné v dvoch farebných prevedeniach modrom a striebornom.

FAST Suspension- Giga and Mega 297

Francúzsky špecialisti na tlmiče FAST sú na scéne od roku 2007 a jazdci jazdiaci na týchto tlmičoch vyhrávajú preteky po celom Svete. FAST vyladili ich popredný enduro tlmič Fenix Evo špeciálne pre potreby rámov Mega a Giga. Informácie o tlmiči nájdete na stránke FAST Suspension.

Rámy s týmito tlmičmi budú dostupné vo fialovej a čiernej farbe.

EXT Shocks- Giga & Mega 297/ 290

Taliansky výrobca EXT Shocks, má bohaté skúsenosti z pretekov F1, rally a aj motokrosu. Tlmič Storia Lok vyladili v spolupráci s Nukeproof k dokonalosti a ten bude dostupný s rámami Giga a Mega. Potrebné informácie o konkrétnom tlmiči nájdete na stránke výrobcu EXT Shocks.

Rámy s týmto tlmičom budú k dispozícii v bielom a čiernom prevedení.

RockShox Super Deluxe – Reactor

Rockshox Super Deluxe – Reactor

Nukeproof a Rockshox majú dlhú históriu spolupráce a najnovšia edícia tlmičov Super Deluxe bola vyvinutá s našimi športovcami a pretekárskym tímom.

Nový Rockshox Super Deluxe Ultimate uvedený na trh v máji 2022 ponúka najvýkonnejší vzduchový tlmič na trhu na našom ocenenom trailovom bicykli. Nový Super Deluxe, prispôsobený odpruženiu Reactors Kinimatics, je najlepšie laditeľným tlmičom Rockshox všetkých čias. K dispozícii v modeli Reactor 290c.

V prípade vášho záujmu o objednanie limitovanej edície rámov Nukeproof tak môžete urobiť na stránkach bikeporn.cz. Respektíve cez ich kontaktný email ahoj@bikeporn.cz

Aktuality

09:52 Thomas Lemoine a Jordy Scott vyhrali Speed & Style na Crankworxe vo Whistleri.

Pozrite si záznam z prenosu, ktorý sme dnes v noci mali možnosť sledovať. Divácky veľmi atraktívna disciplína Speed & Style, v ktorej idú na dirtovej trati vedľa seba dvaja jazdci a predvádzajú rôzne triky, s tým, že do výsledkov sa započítava aj čas. Najlepšie hodnotenými a zároveň najrýchlejšími jazdcami sa sa stali Thomas Lemoine a Jordy Scott.

Včera 14:34 Poradňa: 9 tipov, ako si spríjemniť jazdy na bicykli v horúčavách a ako správne dopĺňať tekutiny.

Vedeli ste, že keď ste dehydrovaní, tak ide do pokožky viac krvi, aby sa uvoľnilo teplo, a menej krvi do svalov, do ktorých sa tak dostáva menej kyslíku a živín?

Včera 13:38 Alexander Kristoff vyhral klasiku Circuit Franco-Belge, nepríjemný pád vyradil Girmaya aj Nizzola.

35-ročnému Nórovi sa tento rok veľmi darí, pričom štyrikrát vyhral a okrem toho bol až 13-krát bol na pódiu. Z tímu Intermarché-Wanty-Gobert odchádza a podpísal 3-ročnú zmluvu s nórskym Uno-X.

Včera 13:17 11 rýchlych otázok s mladým slovenským talentom Martinom Svrčekom.

Tím Quick-Step Alpha Vinyl spravil s 19-ročným Slovákom krátky rozhovor, v ktorom prezradil svoje obľúbené činnosti.

Včera 10:50 Jackson Huntley Nash dostal doživotný zákaz činnosti od Americkej antidopingovej agentúry.

Agentúra USADA oznámila, že americký cyklista dostal doživotný zákaz činnosti po tom, čo vyšetrovanie odhalilo dôkazy o viacerých porušeniach antidopingových pravidiel.

Zavrieť reklamu