Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Čoraz viac Slovákov siaha po orosenom krígli alebo vychladenej plechovke nealko piva či nealko radlera nie preto, že nemôžu piť, ale preto, že naň jednoducho majú chuť. Nielen pre všetkých, ktorí žijú športom, prináša značka Birell novinku – POLOTMAVÉ nealko pivo.
Biker
Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Otvorte si plechovku nealko piva Birell Polotmavý a vychutnajte si jedinečnú kombináciu spájajúcu charakteristickú horkosť svetlého piva Birell s karamelovou chuťou pražených sladov, typickými pre tmavé pivá.

Ak máte radi radler, vyskúšajte okrem Pomelo&Grep, Malina&Limetka či Zázvor aj novinku – Birell Polotmavý Citrón. Karamelovo-horká chuť je v Birell Polotmavý Citrón doplnená sviežosťou šťavnatých citrónov. Plná chuť ovocia a optimálne sýtenie z neho robia dokonalú a menej kalorickú alternatívu nealkoholického osvieženia. Uhaste svoj smäd po parádnom športovom výkone a vychutnajte si nealko pivo Birell Polotmavý či radler Birell Polotmavý Citrón, ktoré sú vyrábané z prírodných surovín, bez konzervantov a umelých farbív.

http://www.somvpohybe.sk/prichute/birell-prichute

Aktuality

11:07 Prečo nemôžu pretekať cyklisti s defibrilátorom? Vysvetľuje lekár Belgickej cyklistickej federácie.

„Ak futbalista dostane arytmiu, môže sa zohnúť na kolená, ale neohrozí seba ani ostatných hráčov. Ak sa defibrilátor zapne, keď ide cyklista v zjazde v horskom priesmyku, môže spadnúť a ohroziť seba aj ostatných jazdcov,“ hovorí Kris Van der Mieren.

10:37 17-ročný americký supertalent Andrew August má ísť do Ineosu: Je to Remco s väčšou silou.

Andrew August odmietol ponuku zmluvy s americkým tímom Hagens Bermans Axeon. Zaujímalo sa oňho viacero WorldTour tímov a údajne je jeho prestup do Ineos Grenadiers blízko, ale zmluvu ešte nepodpísal. (GCN)

10:08 Shimano sťahuje 760-tisíc kľúk Ultegra a Dura-Ace kvôli viac ako 4500 prípadom zlyhania materiálu.

Zlyhanie materiálu kľúk Hollowtech viedlo k celkovo šiestim zraneniam, ktoré zahŕňali zlomeniny a vykĺbenia kostí či tržné rany.

Včera 14:19 Nathan Van Hooydonck musí pre problémy so srdcom predčasne ukončiť profesionálnu kariéru.

Jazdec tímu Jumbo-Visma mal prednedávnom dopravnú nehodu po kolapse počas jazdy v dôsledku anomálie srdcového svalu.

 

Včera 11:04 Len 19-ročný Joshua Tarling sa stal po suverénne najlepšej jazde Majstrom Európy v časovke.

Britský jazdec tímu Ineos absolvoval rovinatú 28,7 km dlhú časovku v čase 31:30 min s priemernou rýchlosťou 54,762 km/h. Na druhom a treťom mieste skončili  Stefan Bissegger (+42 s) a Wout van Aert (+43 s).

Zavrieť reklamu