Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Čoraz viac Slovákov siaha po orosenom krígli alebo vychladenej plechovke nealko piva či nealko radlera nie preto, že nemôžu piť, ale preto, že naň jednoducho majú chuť. Nielen pre všetkých, ktorí žijú športom, prináša značka Birell novinku – POLOTMAVÉ nealko pivo.
Biker
Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Otvorte si plechovku nealko piva Birell Polotmavý a vychutnajte si jedinečnú kombináciu spájajúcu charakteristickú horkosť svetlého piva Birell s karamelovou chuťou pražených sladov, typickými pre tmavé pivá.

Ak máte radi radler, vyskúšajte okrem Pomelo&Grep, Malina&Limetka či Zázvor aj novinku – Birell Polotmavý Citrón. Karamelovo-horká chuť je v Birell Polotmavý Citrón doplnená sviežosťou šťavnatých citrónov. Plná chuť ovocia a optimálne sýtenie z neho robia dokonalú a menej kalorickú alternatívu nealkoholického osvieženia. Uhaste svoj smäd po parádnom športovom výkone a vychutnajte si nealko pivo Birell Polotmavý či radler Birell Polotmavý Citrón, ktoré sú vyrábané z prírodných surovín, bez konzervantov a umelých farbív.

http://www.somvpohybe.sk/prichute/birell-prichute

Aktuality

12:41 Tadej Pogačar prekonal 31-ročný rekord Lancea Armstronga šialeným výkonom v stúpaní Pla d’Adet.

Pogačar predviedol jeden z najpôsobivejších vrchárskych výkonov v histórii cyklistiky a Armstrongov rekord prekonal o necelé dve minúty.

11:58 Fotogaléria: Najlepšie momenty 14. etapy Tour de France 2024.

Pozrite si skvelé fotografie zo štrnástej etapy Tour de France 2024.

Včera 17:32 Tadej Pogačar potvrdil svoju dominanciu na Tour de France, porazil Vingegaarda a vyhral horskú 14. etapu.

Pogačar zaútočil 4,6 km pred cieľom v stúpaní Pla d’Adet a do cieľa prišiel osamote s 39-sekundovým náskokom pred druhým Jonasom Vingegaardom. Tretí Remco Evenepoel finišoval so stratou 1:10 min.

Včera 16:32 Zoznam jazdcov, ktorí odstúpili z Tour de France 2024.

Z Tour de France odstúpilo zatiaľ 22 jazdcov. Počas 14. etapy odstúpili Alberto Bettiol, Louis Vervaeke, Amaury Capiot a na štart sa nepostavil Tom Pidcock.

Včera 14:50 Najdrahší bicykel na Tour de France 2024 stojí šialených 50-tisíc eur.

Zatiaľ čo z klasických bicyklov je najdrahším bicyklom na Tour limitovaná edícia tímu Red Bull-Bora-Hansgrohe S-Works Tarmac SL8 od Specializedu za 17-tisíc eur, celkovo najdrahší stroj na Tour de France je časovka od Pinarella tímu Ineos Grenadiers.

Zavrieť reklamu