Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ROČNÉ PREDPLATNÉ ČASOPISU BIKER SPOLU S MULTIKĽÚČOM IBA ZA 39,80€!

Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Čoraz viac Slovákov siaha po orosenom krígli alebo vychladenej plechovke nealko piva či nealko radlera nie preto, že nemôžu piť, ale preto, že naň jednoducho majú chuť. Nielen pre všetkých, ktorí žijú športom, prináša značka Birell novinku – POLOTMAVÉ nealko pivo.
Biker

Otvorte si plechovku nealko piva Birell Polotmavý a vychutnajte si jedinečnú kombináciu spájajúcu charakteristickú horkosť svetlého piva Birell s karamelovou chuťou pražených sladov, typickými pre tmavé pivá.

Ak máte radi radler, vyskúšajte okrem Pomelo&Grep, Malina&Limetka či Zázvor aj novinku – Birell Polotmavý Citrón. Karamelovo-horká chuť je v Birell Polotmavý Citrón doplnená sviežosťou šťavnatých citrónov. Plná chuť ovocia a optimálne sýtenie z neho robia dokonalú a menej kalorickú alternatívu nealkoholického osvieženia. Uhaste svoj smäd po parádnom športovom výkone a vychutnajte si nealko pivo Birell Polotmavý či radler Birell Polotmavý Citrón, ktoré sú vyrábané z prírodných surovín, bez konzervantov a umelých farbív.

Aktuality

09:58 Spojenie Quick-Stepu a Jumbo-Visma by malo katastrofálne následky, hovorí Philippe Gilbert.

41-ročný bývalý profesionálny cyklista vyjadril obavy o ekonomické následky pre profesionálnu cyklistiku v dôsledku potenciálneho spojenia tímov Soudal-QuickStep a Jumbo-Visma v roku 2024.

09:19 Video: Chris Froome spravil paródiu na virálne reklamné video Bentley.

Štvornásobný víťaz Tour de France túto sezónu toho síce veľa nevyhral, ale aspoň na chvíľu „vyhral internet“ komickým videom, v ktorom paroduje virálnu reklamu automobilky Bentley.

Včera 17:15 Janka Keseg Števková a Jakub Jenčuš vyhrali najdlhšiu 80 km trať v rámci Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón (výsledky+galéria).

Predposledný septembrový víkend bola Bratislava dejiskom jedného z najpopulárnejších slovenských MTB maratónov.

Včera 15:07 Simona Kuchyňková vyhrala posledné kolo Českej Enduroséria a stala sa jej celkovou víťazkou.

Česká Enduroserie mala cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Včera 11:27 Wout van Aert má zmiešané pocity po zisku trinásteho striebra na majstrovstvách.

29-ročný Belgičan skončil počas svojej kariéry už 13-krát na druhom mieste na svetovom resp. európskom šampionáte i olympiáde. Tento rok získal striebro na majstrovstvách sveta v cyklokrose aj v cestnej cyklistike, pričom v oboch prípadoch ho predbehol Mathieu van der Poel.

Zavrieť reklamu