Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Nová chuť osvieženia– polotmavé nealko pivo Birell

Čoraz viac Slovákov siaha po orosenom krígli alebo vychladenej plechovke nealko piva či nealko radlera nie preto, že nemôžu piť, ale preto, že naň jednoducho majú chuť. Nielen pre všetkých, ktorí žijú športom, prináša značka Birell novinku – POLOTMAVÉ nealko pivo.
Biker

Otvorte si plechovku nealko piva Birell Polotmavý a vychutnajte si jedinečnú kombináciu spájajúcu charakteristickú horkosť svetlého piva Birell s karamelovou chuťou pražených sladov, typickými pre tmavé pivá.

Ak máte radi radler, vyskúšajte okrem Pomelo&Grep, Malina&Limetka či Zázvor aj novinku – Birell Polotmavý Citrón. Karamelovo-horká chuť je v Birell Polotmavý Citrón doplnená sviežosťou šťavnatých citrónov. Plná chuť ovocia a optimálne sýtenie z neho robia dokonalú a menej kalorickú alternatívu nealkoholického osvieženia. Uhaste svoj smäd po parádnom športovom výkone a vychutnajte si nealko pivo Birell Polotmavý či radler Birell Polotmavý Citrón, ktoré sú vyrábané z prírodných surovín, bez konzervantov a umelých farbív.

Aktuality

Včera 20:31 Video: Birell Bikefest 2024 aftermovie.

Najväčší bicyklový festival v strednej Európe Birell Bikefest 2024 opäť prekonal očakávania a my sme boli svedkami ďalšieho skvelého ročníka. Množstvo bicyklov, pretekov, fanúšikov a zábavy zaplavilo kálnický kopec a skvelá bike atmosféra sa niesla vzduchom počas celého víkendu. Asi nejako takto.

Včera 17:37 Dylan Groenewegen vyhral v šprinte úvodnú etapu Okolo Slovinska, jedinú horskú prémiu získal jazdec Pierre Baguette.

Groenewegen vyhral tesne pred Alexandrom Kristoffom a tretí finišoval Phil Bauhaus. Z jazdcov slovenského tímu Pierre Baguette sa umiestnil najlepšie Adam Líška, ktorý skončil na 22. mieste, zatiaľ čo jeho český tímový kolega Tomáš Kalojíros sa dostal do úniku a vybojoval jediný možný bod na horskej prémii, takže sa oblečie do dresu lídra súťaže vrchárov.

Včera 17:06 Torstein Træen vyhral z úniku horskú 4. etapu Okolo Švajčiarska, do žltého dresu sa oblečie Adam Yates.

Etapa sa končila na vrchole stúpania Gotthard Pass, v ktorom sa dokázal Nór Træen ako jediný jazdec z úniku udržať pred favoritmi celkovej klasifikácie. Adam Yates zaútočil 4 km pred cieľom, vytvoril si veľký náskok a skončil druhý, vďaka čomu sa stal priebežným lídrom celkového hodnotenia.

Včera 11:35 Rebríček 10 najbezpečnejších cestných heliem roku 2024.

Americký technický inštitút Virginia Tech otestoval 89 cestných heliem, z ktorých najlepšie vyšla prilba Giro Aries Spherical.

Včera 09:52 Foto: Nový majstrovský špeciál Canyon Aeroad Mathieu van der Poela.

Nový pretekársky bicykel Mathieu van der Poela má nielen nový dizajn, ale ide tiež o prototyp nového modelu Aeroad, ktorý Canyon ešte nepredstavil.

Zavrieť reklamu