Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Otvorenie predĺženia Krasňanského single trailu a testovačka bicyklov Trek, Giant a Lapierre

Milí priatelia, pozývame vás na otvorenie novovybudovaného pokračovania Krasňanského single trailu a testovačku bicyklov Trek, Giant a Lapierre. Už cez víkend 7. a 8. mája 2016 pri Horárni v Krasňanoch v Bratislave.
Biker
Otvorenie predĺženia Krasňanského single trailu a testovačka bicyklov Trek, Giant a Lapierre

OZ PEDÁL a BAJKULA v apríli minulého roka spojili sily a za podpory BSK začali budovať nové pokračovanie predĺženia Krasňanského single trailu. Na návrhu a realizácii novej trasy spolupracoval Roman Zemánek (bajkula) a Dušan Chudík (OZ Pedál). Cieľom bolo vybudovanie pokračovania trailu, ktorý sa napojí ku križovatke u Slivu. Počas celého roka sa postupne dobudovávalo konečné spojenie a vďaka nadšeniu všetkých ľudí, ktorí sa zúčastnili na troch brigádach, sa to nakoniec podarilo. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí priložili ruku k dielu.

Nový trail ponúka okrem klasického lesného chodníka aj zopár strmých stúpaní, prejazdy cez pekné rúbaniská a potok. Samozrejme nebudú chýbať ani technické prvky, ktoré sú budované tak, aby boli bezpečné a prešlo ich aj skúsenejšie dieťa. Spomínané prvky taktiež navrhujú a budujú bikeri z bajkuly. Aktuálne sú stále v priebežnej výstavbe a budú sa budovať aj po oficiálnom otvorení trailu. Prvá technická časť je situovaná nad Horárňou. Do oficiálneho otvorenia zostáva len zopár dní a čaká nás ešte niekoľko úprav, aby bol nový úsek bezproblémovo prejazdný. Otvorenie bude sprevádzané dvojdňovým programom spojeným s testovaním bicyklov značiek Trek, Giant a Lapierre, ciže si môžete terén dosýta vyskúšať aj na požičanom stroji.

Info k testovaniu:

Testovanie bicyklov bude prebiehať v obidva dni od 10:00 do 17:00. Bicykel podľa výberu budete môcť testovať cca 1 hodinu (čas s prípravou). Podmienkou k vypožičaniu sú dva doklady totožnosti, napr. OP a VP. Prilba je povinná. Ak môžete, doneste si vlastné pedále. K dispozícii síce bude niekoľko párov spd pedálov Shimano a platformy, ale množstvo bude obmedzené. Ak máte náhodou iný systém, doneste tiež. Rezervácia bicykla vopred nie je možná, dohodnúť sa dá až na mieste.

Zoznam testovacích bicyklov so špecifikáciami nájdete TU

Program:

Sobota 10:00 – 17:00

TEST BIKE DAY BAJKULA: ponúkneme testovaciu flotilu bicyklov GIANT, TREK a LAPIERRE

15:00 – 16:30 Škola technickej jazdy BAJKULA – OZ PEDAL:
inštruktori Roman Zemánek a Dušan Chudík

Ochutnávka špičkovej
športovej švajčiarskej výživy Sponser

Občerstvenie
pre zúčastnených jazdcov na TEST BIKE DAY BAJKULA guláš + nealko

Nedeľa 10:00 – 17:00

TEST BIKE DAY BAJKULA: testovanie bicyklov GIANT, TREK a LAPIERRE

8.5. o 11:00 Oficiálne otvorenie trailu OZ PEDAL – BAJKULA Horáreň Krasňany – U Slivu

14:00 – 16:00 Škola technickej jazdy BAJKULA – OZ PEDAL:
inštruktori Roman Zemánek a Dušan Chudík

Ochutnávka špičkovej
športovej švajčiarskej výživy Sponser

Občerstvenie
pre zúčastnených jazdcov na TEST BIKE DAY BAJKULA guláš + nealko

Tombola pre
zúčastnených jazdcov na TEST BIKE DAY BAJKULA 1+2

(Vyžrebovaných výhercov z radu zúčastnených jazdcov, ktorí pri vyhlasovaní nebudú prítomní, budeme kontaktovať a výhru si budú môcť vyzdvihnúť u nás na predajni.)

Ak by ste náhodou netrafili, tu je mapa miesta konania akcie, začiatok trailu je už len kúsok odtiaľ. Radi vás osobne odnavigujeme.

Tak si spravte čas, vybavte sa dobrou náladou a príďte si zatestovať a zajazdiť na novom úseku, ktorý vás, dúfame, poteší.

Tešíme sa na vás!

bajkula tím

www.bajkula.sk

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu