Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Protein Crossbar – tyčinka s maximom proteínov a minimom cukru

Hľadáte pre seba proteínovú tyčinku, ktorá má oproti ostatným viac proteínov a menej cukru? Keď sa budete najbližšie chystať na „bajk", treking, alebo hľadáte zdravšiu „sladkosť" na posilnenie po cvičení, pribaľte si so sebou novú tyčinku Protein Crossbar. Stojí za ňou slovenský výrobca funkčných potravín pre aktívnych ľudí, firma Max Sport.
Biker

Tyčinka Protein Crossbar je okamžitým zdrojom kvalitných a chutných bielkovín v praktickom balení do ruky – obsahuje až 33-percentný podiel kvalitného mliečneho proteínu. Viac ako tretinu obsahu dopĺňa vláknina, vďaka čomu vás zasýti naozaj výdatne a zdravo. A v neposlednom rade je veľkým plus aj minimálny podiel cukru – má ho len 2 g. To oceníte, ak práve pracujete na svojej postave. Aj napriek tomu však chutí výborne vďaka dosladeniu stéviou.

Na výber máte z troch príchutí. Ak preferujete bezlepkové produkty, siahnuť môžete po príchutiach dvojitá čokoláda a cookies. Treťou verziou je príchuť mandle s vanilkou. Tyčinku kúpite napríklad na čerpacích staniciach OMV, v sieti drogérií DM alebo cez e-shop výrobcu. Viac o nutričných hodnotách nájdete na www.maxsport.sk.

Aktuality

14:48 Okolo Slovenska 2024: Detaily etáp, zoznam štartujúcich a harmonogram vysielania.

Etapové preteky Okolo Slovenska sa uskutočnia od 26. do 30. júna. Pozrite si mapy, profily a časový harmonogram etáp, a tiež program živého vysielania.

13:39 Fotogaléria: Ako Tom Pidcock vyhral oboje preteky horského Svetového pohára v Crans Montana len pár dni pred štartom na Tour de France.

Na pretekoch XCC sa prebojoval z posledného miesta na prvé a v disciplíne XCO dosiahol suverénne víťazstvo po sóle na šiestich z celkovo siedmich okruhov.

11:35 Len 23-ročnému Andreovi Piccolovi našli na letisku dopingové látky. Tím EF s ním ihneď ukončil zmluvu.

„Priniesol som štyri lieky z Kolumbie, ktoré nechcem menovať, ale chcem za to prevziať zodpovednosť… Našli ich a zhabali na letisku,“ napísal Piccolo šéfovi tímu EF Education-EasyPost.

10:56 Romain Bardet ukončí kariéru na ceste, ale predĺžil zmluvu s tímom DSM a chce sa sústrediť na gravelové preteky.

33-ročný Francúz chce skončiť s cestnou cyklistikou v lete 2025.

Včera 18:54 Arnaud De Lie porazil v súboji o belgický titul Jaspera Philipsena, Tima Merliera aj Wouta van Aerta.

„Je to neskutočné. Po klasikách som bol psychicky zlomený. Veľa som toho obetoval, aby som sa po lymskej borelióze vrátil,“ hovoril 22-ročný De Lie so slzami v očiach v cieli belgických majstrovstiev.

Zavrieť reklamu