Pridajte sa k predplatiteľom

Biker.sk

ZÁMOK K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 19,80€!

Pri športe je cielené dopĺňanie kolagénu nutnosťou

Kolagén je bielkovina tvoriaca sa v tele prirodzene, ale milovníci športu by ju mali dopĺňať cielene. Novinkou na trhu je MaxiVita® Exclusive Kolagén Forte+, ktorý obsahuje kolagén v jeho natívnej, telu prirodzenej forme. Na prevenciu je potrebné užívať ho iba dva mesiace.
Biker
Pri športe je cielené dopĺňanie kolagénu nutnosťou


I keď je bicyklovanie považované za ku kostiam a kĺbom priateľský šport, spôsobuje nadmernú záťaž nielen svalov, ale aj kĺbov, najmä bedrových a kolenných. Preto by cyklisti mali obzvlášť myslieť na cielený prísun kolagénu, ktorý je pre zdravé kĺby nevyhnutný. Český výrobca Vitar prišiel s novým výrobkom MaxiVita® Exclusive Kolagén Forte+, ktorý obsahuje kolagén typu I a typu II v jeho natívnej, telu prirodzenej forme. Ďalšími látkami sú vitamín C, nevyhnutný na prirodzenú tvorbu kolagénu, a extrakt z rastliny Boswellia serrata prispievajúci k dobrému stavu kĺbov. Môžete ho kúpiť na www.nasevitaminy.sk alebo v reťazcoch ako Tesco, Kaufland, DM, TETA, 101 drogérie ap.

Aktuality

15:28 Pozvánka: Slovenský pohár v horskej cyklistike pokračuje v Poráči pri Spišskej Novej Vsi.

V rámci podujatia budú okrem XCO kategórií aj preteky elektrobicyklov E-XCO, E-XCO Open a DEAF kategórie. Preteky sa uskutočnia v Poráči počas víkendu 29. a 30. júna.

14:35 Jan Tratnik skončí vo Visme a podpíše trojročnú zmluvu s tímom Red Bull Bora-Hansgrohe.

O prestupe slovinského univerzála do Bory sa špekulovalo celú jar a podľa viacerých zdrojov to vyzerá, že dohoda medzi Tratnikom a tímom, čoskoro sponzorovaným Red Bullom, je už hotová.

14:10 Garmin predstavil „najinteligentnejší“ cyklopočítač Edge 1050. Má nový displej, výdrž 60 hodín a môžete ním platiť.

Nová vlajková loď cyklopočítačov od Garminu stojí 750 eur, avšak nemá verziu so solárnym nabíjaním.

12:27 Zakladatelia GCN odkúpili naspäť svoj podiel od Warner Bros a vracajú sa k pôvodnej tvorbe.

Známy cyklistický YouTube kanál Global Cycling Network sa chce primárne sústrediť na tvorbu videí. Ich webová stránka, ktorá okrem iného informovala aj o aktualitách zo sveta cyklistiky, končí. Končí aj online platforma Eurosportu a živé vysielanie cyklistických pretekov sa presunie na platformy Max a discovery+.

11:38 Sepp Kuss nejde na Tour de France, po prekonaní COVID-19 sa dostatočne nezotavil.

Tím Visma-Lease a Bike oznámil, že Kuss neodštartuje na Tour a nahradí ho holandský vrchár Bart Lemmen.

Zavrieť reklamu