Biker.sk

FUNKČNÁ ČELENKA GARMIN K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 16,90€!
Novinky

Deceuninck bude novým sponzorom tímu Alpecin-Fenix

S tímom sa dohodli na štyri roky. Posledné tri sezóny sponzoroval Deceuninck tím Quick Step.
Martin Sarvaš

Belgická značka Deceuninck – dizajnér a výrobca PVC systémov pre okná a dvere – zostane v profesionálnom pelotóne.

Od roku 2022 sa stane novým sponzorom tímu Mathieu van der Poela Alpecin-Fenix a ženského tímu Plantur–Pura, s ktorými podpísala zmluvu na štyri roky.

Deceuninck bol od roku 2019 sponzorom tímu Patricka Lefevera QuickStep, no po troch rokoch končia spoluprácu a zmenia meno na Quick Step-Alpha Vinyl.

„Som veľmi rád, že môžem oznámiť naše partnerstvo s tímom Alpecin – Fenix. Podpora mladých talentov a ženskej cyklistiky sú dve hodnoty, ktoré si obe strany veľmi vážia. Osobne sa teším na jarné klasiky a najmä Okolo Flámska. Veríme, že v úzkej spolupráci s tímom Alpecin – Fenix bude naša značka vynikať počas celej sezóny,“ povedal riadieteľ Deceunincku Francis Van Eeckhout.

„Tešíme sa, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou Deceuninck. Za posledných pár rokov sme poznali explozívny rast, no nie sme ani zďaleka na konci cesty. Získanie Deceunincku po boku našich súčasných partnerov nám poskytne prostriedky na potvrdenie našej súčasnej úrovne a zároveň na ďalší rozvoj a zhmotnenie našich budúcich ambícií. Ako belgická nadnárodná spoločnosť chápu našu neustálu snahu o dokonalosť a ambície,“ dodal generálny manažér tímu Alpecin-Fenix Philip Roodhooft.

Alpecin oznámil spoluprácu s Deceuninckom vo vtipnom videu:

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu