Biker.sk

RESPIRÁTOR FFP2 K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Inzercia

3 odrážadlá v jednom – unikátne dizajnové riešenie pre deti od 1 do 5 rokov

Poradíme vám, ako vyladiť detský balans, ako sa nepomýliť pri výbere odrážadla a kde nájsť smart riešenie, ktoré porastie s vašim dieťaťom a poslúži mu počas prvých 5 rokov života.
Biker

Ak milujete bajkovanie a máte v rodine malý prírastok, celkom určite chcete, aby váš potomok presadol na dve kolesá čo najskôr. Chápeme, poďme ale pekne poporiadku.

Poradíme vám, ako vyladiť detský balans, ako sa nepomýliť pri výbere odrážadla a kde nájsť smart riešenie, ktoré porastie s vašim dieťaťom a poslúži mu počas prvých 5 rokov života.

Detský balans je dôležitou zručnosťou ktorá sa v správnych podmienkach vyvíja prirodzene a je základom pre ďalšiu etapu pohybu. Pohybu na bicykli. Trénovanie rovnováhy začína prvými krokmi a prirodzene pokračuje na trojkolke a neskôr odrážadle.

Nie každé dieťa to však zvládne rýchlo. Niektoré chodia ako 9 mesačné, iným to trvá aj vyše roka. Ak sa však raz rozbehnú, už ich nezastavíte. Rýchla detská chôdza bleskovo prechádza do behu a keď už ich neviete dobehnúť, siahate po trojkolke, alebo odrážadle. Ako im však vybrať to najvhodnejšie?

Detská trojkolka a dve veľkosti odrážadla v jednom. K tomu výnimočný dizajn a kvalitné drevené prevedenie. To je multifunkčné odrážadlo Wishbone 3v1 pre deti od jedného do päť rokov.

Štandardný vek pre začiatok odrážacej etapy je okolo dvoch rokov. Dieťa už samé chodí a dokáže sa na odrážadle udržať. Objavuje absolútne novú dimenziu, samostatnosť v pohybe, nezávislosť.

Pocity, ktoré vyčaria nefalšovanú radosť na tvári každého malého človiečika. Túto radosť z pohybu však viete drobcovi dopriať aj oveľa skôr.

Novozélanská rodinná značka Wishbone, ktorá razí cestu detskej mobility ekologickou výrobou štýlových dizajnových odrážadiel, ponúka riešenie ktoré je určené už pre ročné deti a verte či nie, radosť je to ozaj veľká.

Detské multifunkčné odrážadlá tejto značky totiž rastú spolu s dieťaťom, a ak ho váš ročný krpec začne používať, zaručene ho nepustí z ruky až do svojich piatich narodenín. Z pohľadu rodiča to teda znamená kúpiť jedno odrážadlo a mať pokoj na 5 rokov. Paráda.

Trojkolkou to všetko začína. Tak prečo nezačať vo veľkom štýle?

Trojkolka Wishbone je určená už ročným deťom, ktoré práve začínajú chodiť. Jej konštrukcia zabezpečuje stabilitu a bezpečnosť. Obmedzenie otáčania riadidiel predchádza neželaným pádom a dieťa sa preto cíti absolútne bezpečne.

A čo môže byť viac, ako dostať sa z bodu A do bodu B sám? Zoznamka s trojkolkou už v takomto nízkom veku prinesie ovocie neskôr, keď dorastie na odrážadlo.

Aj trojkolku v čiernej verzii, vyrobenej z recyklovaných starých kobercov, ľahko zmeníte na menšie dvojkolesové odrážadlo a ak dieťa podrastie a začne to byť nuda, prerobíte ho na ešte väčšie.

V momente keď zvláda základy prepletania nohami, trojkolku Wishbone jednoducho prerobíte na dvojkolesové odrážadlo a môžete zrýchliť. Konštrukcia odrážadla je navrhnutá tak, aby sa dalo výškovo nastaviť a tým pádom vydrží skutočne dlho.

Trénovanie balansu môže začať. Výhodou v tomto prípade je, že dieťa už odrážadlo pozná. Vie ako vyzerá, ako ho ovládať a preto jediné, na čo sa sústredí je novinka, že už nemá tri kolesá.

Udržanie balansu na odrážadle je pre budúceho cyklistu nenahraditeľnou zručnosťou, vďaka ktorej presedlá z odrážadla na bicykel omnoho jednoduhšie. Bežne to deti zvládnu za jeden – dva dni, tí šikovnejší aj za pár hodín. Tomu však predchádzajú roky odrážania, vďaka čomu decká získajú istotu a pohyb na bicykli ich už ničím neprekvapí. Azda len brzdami.

Odrážadlá Wishbone sú v ponuke v rôznych farebných kombináciách a verziách 3v1 alebo 2v1 pre staršie deti. 

Detailne premyslená konštrukcia odrážadiel zaručuje kvalitu a bezpečnosť

Ak máte jazdu na dvoch kolesách v krvi a svojho potomka by ste na nich tiež radi videli čo najskôr, Wishbone je skvelé riešenie. Nehovoriac o enviro rozmere, ktorý táto priekopnícka značka prináša.

Odrážadlá sú vyrobené buď z dreva, alebo zo 100% recyklovaného a ďalej recyklovateľného plastu. Proces výroby je nastavený tak, aby zanechal čo najnižšiu uhlíkovú stopu a ak vám povieme, že na výrobu odrážadiel využívajú staré koberce, budete ich milovať. Na Slovensku ich nájdete v ponuke coolberry.sk.

Pozrite si tiež

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu