Biker.sk

MULTIVITAMÍNY ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Novinky

Specialized predstavil karbónové odrážadlo pre deti Hotwalk za 999 eur

Specialized vytvoril "najlepší prvý bicykel" - karbónovú verziu odrážadla Hotwalk.
Martin Sarvaš

Specialized vytvoril „najlepší prvý bicykel“ – karbónovú verziu odrážadla Hotwalk.

Z karbónu sú vyrobené rám, vidlica i kolesá a dokonca aj plášte Rhythm Lite boli upravené pre čo najnižšiu hmotnosť bicykla. Dôvodom pre nízku hmotnosť je, aby bol Hotwalk čo najlepšie ovládateľný pre deti.

Karbónové odrážadlo Hotwalk je jediným detským bicyklom, ktorý Specialized vyrobil z karbónu a výsledkom je najľahší bicykel, ktorý kedy vyrobili. Hotwalk váži iba 2,1 kg.

Prečítajte si tiež

Specialized strávil veľa času dizajnovaním rámu i komponentov tak, aby sedeli pre deti čo najlepšie. Riadidlá majú o 38% menší priemer pre lepší úchop, zadné vzpery sú úzke, aby sa deťom ľahšie odrážalo nohami a špeciálne je dizajnované aj sedlo, pod ktorým sa nachádza praktická rúčka, za ktorú môžete bicykel niesť, keď sa dieťaťu už nebude chcieť bicyklovať.

Specialized spravil Hotwalku aj záťažový test, ktorého výsledkom je, že sa na ňom môžu voziť deti do 18 kg.

Odporúčaná výška pre nové ultra ľahké karbónové odrážadlo je do 88 cm a Specialized odporúča Hotwalk pre deti vo veku od 18 mesiacov do 4 rokov.

Karbónový Hotwalk vyzerá skutočne skvele, ale budete si zaň musieť priplatiť. Originálny, hliníkový Hotwalk má doteraz Specialized v ponuke za 169 eur. Nová karbónová verzia je takmer 6-krát drahšia  – stojí 999 eur.

Bicykel je už v predaji, takže pre veľmi poslušné a šťastné deti to môže znamenať bohaté Vianoce.

Viac informácií nájdete na webe www.specialized.com

Otestujte sa

Detaily Specalized Hotwalk Carbon

Otestujte sa

Zavrieť reklamu