Biker.sk

FUSAKLE ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Novinky

Tour de France 2020: sledujte detailne šialené výkony pretekárov na Strave

Priemerná rýchlosť, najvyššia rýchlosť, priemerný výkon, spálené kalórie a mnoho ďalších ukazovateľov nájdete v jednotlivých aktivitách jazdcov na Strave.
Martin Sarvaš

A.S.O. / A.Broadway

Uverejnil používateľ Le Tour de France Pondelok 29. júla 2019

Ak si nezapnete Stravu, akoby si ani nejazdili. Týmto výrokom sa riadi obrovské množstvo cyklistov po celom svete.

Rozoberali sme ako by ste dopadli v súboji s profesionálmi na Tour de France a ak by vás zaujímali detaily výkonov jednotlivých pretekárov na Tour, jednoducho ich sledujte na Strave (športová mobilná aplikácia).

Nie všetci jazdci zdieľajú svoje výkony na Strave a bohužiaľ na Strave nenájdete Petra Sagana, no môžete sledovať napríklad jeho hlavného domestika Daniela Ossa.

Krásnym sólo únikom vyhral Belgičan Thomas De Gendt minulý rok 8. etapu Tour de France, keď na 204,5 km dlhej trati s prevýšením 3874 metrov išiel priemernou rýchlosťou 39 km/h a priemerným výkonom 343W. To všetko si veľmi ľahko viete pozrieť na jeho profile na Strave.

Výber zaujímavých jazdcov z Tour de France na Strave

Daniel Oss – Bora-Hansgrohe
Thomas De Gendt – Lotto Soudal
Alexander Kristoff – UAE Team Emirates
Wout Van Aert – Jumbo – Visma
Richie Porte – Trek Segafredo
Egan Bernal – Ineos
Michal Kwiatkowski – Ineos
Thibaut Pinot – Groupama FDJ
Greg Van Avermaet – CCC
Romain Bardet – AG2R La Mondiale

Všetci jazci z Tour de France 2020, ktorí používajú Stravu

Pretekári, ktorí nemajú pridelený link, Stravu nepoužívajú.

AG2R La Mondiale

BARDET Romain
LATOUR Pierre
NAESEN Oliver
CHEREL Mikael
VENTURINI Clément
VUILLERMOZ Alexis
COSNEFROY Benoit
PETERS Nans

Astana Pro Team

LUTSENKO Alexey
HOULE Hugo
TEJADA Harold
FRAILE Omar
IZAGIRRE Gorka
IZAGIRRE Ion
SÁNCHEZ Luis León
LÓPEZ Miguel Ángel

Bahrain–McLaren

COLBRELLI Sonny
HALLER Marco
CARUSO Damiano
MOHORIC Matej
VALLS Rafael
BILBAO Pello
LANDA Mikel
POELS Wout

Bora–Hansgrohe

BUCHMANN Emanuel
GROßSCHARTNER Felix
KÄMNA Lennard
OSS Daniel
PÖSTLBERGER Lukas
SAGAN Peter
MÜHLBERGER Gregor
SCHACHMANN Max

CCC Team

VAN AVERMAET Greg
ZAKARIN Ilnur
SCHÄR Michael
KOCH Jonas
GESCHKE Simon
DE MARCHI Alessandro
HIRT Jan
TRENTIN Matteo

Cofidis

LAPORTE Christophe
VIVIANI Elia
HERRADA Jésus
PEREZ Anthony
EDET Nicolas
PÉRICHON Pierre-Luc
CONSONNI Simone
MARTIN Guillaume

Deceuninck – Quick-Step

DEVENYNS Dries
JUNGELS Bob
Cavagna Rémi
ASGREEN Kasper
MØRKØV Michael
DECLERCQ Tim
ALAPHILIPPE Julian
BENNETT Sam

EF Pro Cycling

URÁN Rigoberto
BETTIOL Alberto
KEUKELEIRE Jens
POWLESS Neilson
VAN GARDEREN Tejay
HIGUITA Sergio
MARTÍNEZ Daniel
CARTHY Hugh

Groupama–FDJ

PINOT Thibaut
KÜNG Stefan
MOLARD Rudy
GAUDU David
MADOUAS Valentin
REICHENBACH Sébastien
LADAGNOUS Matthieu
BONNET William

Israel Start-Up Nation

HERMANS Ben
VAN ASBROECK Tom
NIV Guy
GREIPEL André
HOFSTETTER Hugo
NEILANDS Krists
POLITT Nils
MARTIN Dan

Lotto-Soudal

CRAS Steff
DE BUYST Jasper
DE GENDT Thomas
GILBERT Philippe
KLUGE Roger
FRISON Frederik
DEGENKOLB John
EWAN Caleb

Mitchelton–Scott

IMPEY Daryl
MEZGEC Luka
NIEVE Mikel
YATES Adam
BEWLEY Sam
CHAVES Esteban
BAUER Jack
JUUL-JENSEN Christopher

Movistar Team

VERONA Carlos
SOLER Marc
ROJAS José Joaquín
PEDRERO Antonio
MAS Enric
VALVERDE Alejandro
ERVITI Imanol
OLIVEIRA Nelson

NTT Pro Cycling

VALGREN Michael
GIBBONS Ryan
WALSCHEID Max
KREUZIGER Roman
POZZOVIVO Domenico
BOASSON HAGEN Edvald
GOGL Michael
NIZZOLO Giacomo

Team Ineos

BERNAL Egan
CARAPAZ Richard
KWIATKOWSKI Michał
ROWE Luke
VAN BAARLE Dylan
SIVAKOV Pavel
AMADOR Andrey
CASTROVIEJO Jonathan

Jumbo – Visma

GESINK Robert
VAN AERT Wout
BENNETT George
KUSS Sepp
DUMOULIN Tom
ROGLIČ Primož
JANSEN Amund Grøndahl
MARTIN Tony

Team Sunweb

BENOOT Tiesj
BOL Cees
NIEUWENHUIS Joris
ROCHE Nicholas
PEDERSEN Casper
ANDERSEN Søren Kragh
ARNDT Nikias
HIRSCHI Marc

Trek–Segafredo

PORTE Richie
STUYVEN Jasper
EG Niklas
SKUJIŅŠ Toms
THEUNS Dylan
ELLISONDE Kenny
MOLLEMA Bauke
PEDERSEN Mads

UAE Team Emirates

ARU Fabio
KRISTOFF Alexander
POGAČAR Tadej
DE LA CRUZ David
MARCATO Marco
FORMOLO Davide
POLANC Jan
LAENGEN Vegard Stake

Total Direct Energie

CALMEJANE Lillian
COUSIN Jérôme
SOUPE Geoffrey
TURGIS Anthony
GRELLIER Fabien
SICARD Romain
BURGAUDEAU Mathieu

Arkèa-Samsic

BARGUIL Warren
ROSA Diego
ANACONA Winner
BOUET Maxime
SWIFT Connor
RUSSO Clément
QUINTANA Nairo
QUINTANA Dayer

B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM

COQUARD Bryan
ROLLAND Pierre
DEBUSSCHERE Jens
BARTHE Cyril
REZA Kévin
PACHER Quentin
CHEVALIER Maxime
GAUTHIER Cyril

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu