Biker.sk

FUSAKLE ZDARMA K ROČNÉMU PREDPLATNÉMU ČASOPISU BIKER IBA ZA 14,90€!
Tlačové správy

Aj na handlovských trailoch sa bude pretekať cez Stravu

Preteky budú prebiehať počas mesiaca máj. Segmenty budú privátne, takže nikto nebude vedieť svoj čas a poradie, iba organizátori.
Biker

Handlovské traily na svojom facebooku informovali, že organizujú virtuálne enduro preteky prostredníctvom aplikácie Strava. Podobný formát pretekov si zvolili aj v Košiciach – KE.CY Virtual EnDUO Race 2020, kde sa však budú  sčítavať časy dvojíc.

Podmienky enduro pretekov na Handlovských trailoch:

Keďže Enduro race nám prekazil vírus COVID-19, pripravili sme si pre vás náhradu vo forme virtuálnych pretekov cez segmenty v aplikácii Strava.

  • Preteky budú prebiehať počas mesiaca máj. Segmenty budú privátne, takže nikto nebude vedieť svoj čas a poradie, iba organizátori. Na začiatku júna, po skončení pretekov segmenty „odkryjeme“ a vyhodnotíme výhercov.
  • Započítavať sa budú iba časy z mesiaca máj.
  • Súťažiť sa bude na tratiach Seperdeo trail a Natural trail. Víťaz sa určí ako pri klasických Enduro pretekoch, čiže sa spočítajú časy z oboch tratí a na základe toho sa vyhodnotí poradie. Kategórie budú dve, muži a ženy. Vyhodnotené budú prvé tri miesta. Pre výhercov budú pripravené vecné ceny.
  • Aby sme mali prehľad kto sa pretekov zúčastňuje, pošle na účet (SK4209000000005162862271) symbolických 5€. Do poznámky napíše svoje meno na Strave.
  • Platby sa dajú posielať do 15. mája. Po tomto dátume to už nebude možné.
  • Protesty neakceptujeme keďže preteky prebiehajú cez Stravu. Začiatok a koniec segmentu bude označený a tak isto budú opáskované aj traily.

Veríme, že nikto z  vás nebude mať potrebu podvádzať a vytvárať si skratky. Sme športovci a slovo fair play nám cudzie dúfam nie je. Držíme každému palce.

Vaše komentáre

Zavrieť reklamu